04.06.2009 14:40
Поделиться

ICTV покаже російського графа Монте-Крісто

0

Знаменитий роман Дюма був майстерно перекладений на сучасні реалії. Олександр Богданов – старший помічник на торговельному судні Балтійського пароплавства, повертається із закордонного плавання. У Стокгольмі він випадково зустрічається з літньою шведкою, яка просить його передати книгу про Карлсоне англійською мовою своєму стародавньому другові в Москві. Взявшись виконати це просте доручення, Богданов, сам того не відаючи, стає жертвою підлої й лицемірної змови…

Роль Фаворского, Олександра Богданова, виконує петербурзький актор Ілля Шакунов. Його герой волею долі знаходить мільярдний скарб, він починає нове життя під ім’ям іншої людини, присвячуючи його справі праведної помсти. У помислах нашого героя немає бажання розбагатіти й правити світом. «Незліченні скарби тут – просто нюанс. Адже силу, якою володіє мій герой, він бере не з грошей – усьому провиною випадок, що стався з ним у в’язниці, саме там по духу він стає графом Монте-Кристо», – говорить Ілля Шакунов.

Знімав «Фаворского» відомий режисер, власник двох премій «ТЕФІ» – Дмитро Свєтозаров, для якого робота над серіалом – справа не нова. На його рахунку «Менти», «Три кольори любові», «Агент національної безпеки», «Вулиці розбитих ліхтарів» та інші фільми.

Знімальні площадки «Фаворського» інтригують своєю розмаїтістю: це й чудові інтер’єри петербурзьких особняків, і лиховісні каземати кронштадських фортів, субтропіки Криму й скелясті береги самотніх островів на Ладожському озері.

– Це історія людини, яку дуже сильно крутонула доля, – коментує Ілля Шакунов, – його зрадили друзі й кохана. Потрапивши у в’язницю,чоловік ставить перед собою дві мети: утекти з ув’язнення й помститися тим, хто зламав його життя. За всіх часів, у всіх країнах перебувають люди, які використовують владу заради корисливих інтересів, доносами забирають з дороги суперників, зраджують близьких. Позиція правди мені близька по життю, тому ця роль мені цікава.

Дивіться авантюрно-пригодницький серіал «Фаворський» на ICTV, з 15 червня, з понеділка по п’ятницю, о 17:35.

04.06.2009 14:40
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх