07.05.2010 14:36
Поделиться

«Прожекторперісхілтон» – гумор преміум класу на ICTV!

0

«Прожекторперісхілтон» – це не друкарська помилка і не привід оштрафувати коректора. Це назва нової гумористичної програми, яка встигла підкорити вершини рейтингів російського телебачення. Вітчизняне ТБ ще не бачило нічого подібного, проект побудований на повній імпровізації. Ведучі коментують важливі світові події, обговорюють публікації в пресі неймовірно весело, дотепно, а інколи й іронічно.

 

Коментарі ведучих завжди влучні. Інколи це розгорнута «бесіда», в якій бере участь весь квартет, інколи – коротка репліка, яка закриває тему. Так, прочитавши про розміри нової яхти Абрамовича і список встановлених на ній «прибамбасів», один з ведучих констатував: «Дешевше було б просто приладнати весла до Австралії». Про плани розміщення в Польщі елементів американської системи ПРО: «Таке часто трапляється між людьми – один дає гроші, а інший – себе». Про київського мера: «…Черновецький, або, як ласкаво називають його кияни, Льоня-космос… – З яких причин? – Внаслідок зовнішньої схожості».

 

Інколи «Прожекторперісхілтон» відвідують зірки. І не просто публічні люди, а саме зірки вищого рангу. А ви знали, що у Х’ю Джекмана російське коріння? Невже російські ведучі разом з австралійським красенем розпочнуть музичну кар’єру? Що думає Міккі Рурк про Періс Хілтон? Навіщо він намагався споїти телевізійників? Тільки не кажіть потім, що ви цього не бачили.

 

Сергій Свєтлаков: 

 – В цьому проекті все непередбачуване. Це такий гумористичний експеримент, адже думка може і не народитися за одну мить. Тоді доводиться звертатися за допомогою до друга. А якщо серйозно, ми так давно знаємо один одного, що вже стали майже сім’єю. Добре, що коли ми в черговий раз вирішили обговорити "Євробачення" і вибори в США, над нашим столом з’явилася камера. І ми дістали можливість донести свої думки в маси.

 

Гарік Мартіросян:  

– "Прожекторперісхілтон" – дружній колективний потік свідомості – життєрадісної, оптимістичної. Але жарти у нас серйозні. З нами ж Цекало. Він обіцяв принести багато їжі – м’ясо, риба, картопля, а то доводиться харчуватися одним печивом. Де Цекало – там завжди багато їжі. І це великий плюс.

 

Іван Ургант:  

– Мабуть, відсутність пробілів у назві програми покликана приховати пробіли в освіті, у вихованні і в анатомії. Періс Хілтон, вона весь час сидить у залі, і всю реакцію і сміх, які ви чуєте – це сміх Періс та її собак. Для мене це чергова чудова можливість побачити себе в телевізорі в компанії інтелігентних дотепних аналітиків.

 

Мікки Рурк: 

– А я і не знав, що у росіян таке хороше почуття гумору!  

 

Смійтеся разом з «Прожекторперісхілтон» на ICTV щосуботи з 30 травня о 21:05.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

07.05.2010 14:36
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: