Олександр Великий: як Захарченко собі пам’ятник ставив? «Антизомбі»

0 - 0

Річниця розстрілу тролейбуса: як в «ДНР» приховали правду про винних? Як Захарченко сам собі пам’ятник ставив? Яке майбутнє Ванга напророкувала Росії? Відповіді дивіться у новому випуску «Антизомбі» від 3 лютого 2017 року.

У січні 2016 року в Донецьку тролейбус потрапив під мінометний вогонь, в якому загинули мирні жителі міста. Керівництво «ДНР» спробувало перевести провину на українську армію, проте помилилось в розташуванні – жоден український солдат не знаходився так близько до міста. Щоб викрутитися, Басурін і компанія творців фейковий новин «Новоросії» придумали тих самих «примарних» українських диверсантів. Як в «ДНР» приховали правду про розстріл тролейбуса, дивіться в новому випуску «Антизомбі».

Великому полководцеві Захарченко настільки не сидиться на місці, що він планує нападати то на Київ, то навіть на Лондон. А останнім часом поглядає в бік Польщі. Та й не просто так, а на танку. Як “лідер ДНР” загрожує заходу – дивіться у новому сюжеті «Антизомбі».

Те, що Сашка Захарченко вважає себе Наполеоном, ми знали давно: то на Київ іде, то на Лондон, тепер ось Польща тріпоче. Але тепер у великого полководця є навіть власний пам’ятник. Правда, він сам собі його і поставив… Прямо біля Юридичної Академії, в якій навчався. Як Захарченко сам собі почесті віддавав, дізнайтеся в сюжеті «Антизомбі».

Коли чуєш, як забріхуються фейкомети з Кремля, то думаєш, що нижче вже падати нема куди. Проте в Росії можуть, виявляється, майже все. Як російська пропаганда будь-який зв’язок з реальністю втратила –  дізнайтеся в «Антизомбі».

Дивіться новий випуск програми «Антизомбі» від 03.02.2017!

04.02.2017 10:00
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля