Небезпечне лікування: корупція в українській медицині

0 - 0

Як лікарі в Україні заробляють на здоровї пацієнтів? Чому українкам вигідніше народжувати закордоном? Та як Міністерство охорони здоров’я бореться з корупцією? Дивіться все про лікарську халатність у новому випуску «Більше ніж правда» від 5 грудня 2016 року.

Клятва Гіппократа для них не має жодного значення: якщо немає грошей – краще навіть не переступати поріг лікарні. Платити треба за все: від марлевих пов’язок до найпростіших аналізів. Деякі лікарі не гребують відправляти здорових людей на лікування, аби заробити грошей, і продають безкоштовні ліки. Як в українських лікарнях обманюють пацієнтів, дивіться в новому випуску «Більше ніж правда».

За гроші в лікарнях України можна зробити будь-яку довідку, не витрачаючи часу на обстеження лікарів. Це одна з причин, чому так пізно виявляють серйозні захворювання. Ще одна проблема сучасної української медицини – пологові будинки. Ні для кого не секрет, що треба заплатити немало грошей, аби опинитися в нормальній палаті з уважним доктором і сподіватися на безпечні пологи. Але інколи навіть гроші не гарантують безпеку народження вашої майбутньої дитини. Чому українкам вигідніше народжувати закордоном, дізнайтеся в сюжеті «Більше ніж правда».

Про недолік бюджетних грошей на підтримання державних лікарень скаржаться і лікарі, і пацієнти. Головні лікарі міських та районних медичних закладів визнають, що без благодійних внесків і підтримки громади, більшість лікарень просто не змогли б функціонувати. Куди зникають мільярди грошей, які кожен рік виділяє МОЗ на фінансування лікарень та як остання реформа медицини змінила ситуацію, дивіться в спеціальному сюжеті «Більше ніж правда».

Дивіться всю правду про стан охорони здоровя в Україні в новому випуску «Більше ніж правда» від 5 грудня 2016 року.   

06.12.2016 17:43
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля