Повторне завантаження

Без категорії

До речі, Боб тут ще новачок: він потрапив сюди з Суперкомп’ютера, де всі процеси набагато складніші і відбуваються швидше. Він одразу став суперзіркою у своєму новому оточенні і вже встиг непомітно для самого себе прив’язатися до привабливої власниці закусочної Дот та її молодшого брата Ензо.

Із допомогою своєрідного комп’ютерізованого армійського ножика, який легко трансформується у будь-який механічний предмет, Боб запобігає і ремонтує ушкодження комп’ютера, що став його домівкою. Підготовка, яку він отримав у Суперкомп’ютері, з робила Боба справжнім асом у боротьбі з вірусами, що їх постійно насилає злісний Мегабайт. Але справжня трагедія для всіх мешканців міста – це Ігри, особливо, якщо виграє Юзер… Однак, і цьому лиху може зарадити кмітливий і сміливий Боб!

“Повторне завантаження” – перший мультсеріал, повністю створений із допомого комп’ютерної графіки. Він отримував винагороду “Найкращий анімаційний серіал” два роки поспіль на “Gemini Award” (канадський аналог премії Emmy).

Чи цікавило вас коли-небудь як насправді працює комп’ютер? Що відбувається, коли ви його вмикаєте, коли починається завантаження? Запитайтеся в Боба. Він знає, тому що він живе… усередині ПК – у загадковому місті, котре оживає, коли Юзер вмикає свій комп.
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля