Мисливці за старовиною

Без категорії

Тіа Каррере грає професорку з історії Сідні Фокс, яка віддає перевагу ризикованим польовим дослідженням старовини перегортанню покритих пилом книжок у бібліотеці. 

Завдячуючи своїм непересічним знанням з давніх цивілізацій і непосидючій вдачі, Сідні постійно потрапляє у небезпечні авантюри у різних куточках земної кулі. Куди занесе пані Фокс її допитливість наступного разу?

Сідні Фокс – це насправді дивовижна жінка. Вона не тільки розумна, вона ще й красива. Більше того – вона улюблена викладачка своїх студентів. Крім того, її ім’я відоме усім колекціонерам, багатьом священнослужителям і деяким секретним агентам – усім, хто хоче знайти втрачені реліквії. Коротше кажучи, Сідні – шукачка скарбів — сама по собі неабиякий скарб.

Під час полювання за старовиною професорку Фокс супроводжує її асисент Найджел Бейлі. Гарненький Найджел абсолютно непристосований до життя у різноманітних преріях та джунглях, тому Сідні часто доводиться витягати його з украй небезпечних ситуацій. Завжди на гребні хвилі, легковажна лаборантка Сідні – Клаудіа щоразу повертає вчену парочку з глибини століть до сучасності. Крім того, ця жертва пірсінгу та популярної психології не проти погрітися у променях чужої слави.

Отже, кожен з кутів цього трикутника потребує двох інших для повноти картини.
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля