Олександр Бережок

0 0 - 0 0

Актор програм «Дизель Шоу», «На трьох», «DIZEL ранок»

Одного разу в дитинстві до нас у садок прийшли журналісти і запитували у дітей, хто ким хоче стати, коли виросте. Всі дітки хотіли космонавтами бути, лікарями, а я чомусь захотів бути слоном. Не знаю, ...

Актор програм «Дизель Шоу», «На трьох», «DIZEL ранок»

Одного разу в дитинстві до нас у садок прийшли журналісти і запитували у дітей, хто ким хоче стати, коли виросте. Всі дітки хотіли космонавтами бути, лікарями, а я чомусь захотів бути слоном. Не знаю, чому. Всі дуже сміялися тоді. Але я був абсолютно переконаний, що, коли виросту, буду слоном. Слоном я так і не став, а от бажання пожартувати на людях у мене, мабуть, проявилося вже тоді.

Життя кидало мене в різні сфери, різні професії. Потім мріяв бути будівельником, бізнесменом, навіть ресторатором. Але з часом зрозумів, що мене невідступно тягне на сцену. У школі якось так вийшло, що я постійно організовував різні заходи, всякі 8 березня і 23 лютого. Тому, коли прийшов в інститут, відразу цілеспрямовано організував команду КВН. Ми брали участь у різних кубках України, грали в «масляковський» КВН. І так, поступово і невблаганно, я прийшов на телебачення.

Коли дізнався про те, що ICTV шукає ведучого для нового екстремально-гумористичного шоу, це здалося цікавим – такого досвіду в мене ще не було. Тим більше, що напарник у програмі «Замочені» − мій давній товариш Єгор Крутоголов. Хоча сам я, напевно, ніколи не наважився б стати учасником подібного проекту – не люблю надто ризикувати здоров’ям.

Взагалі, телебачення для мене – це особливий спосіб висловлювати свої ідеї, думки. Через веселі сценки, гумор мені хочеться передавати свій гарний настрій людям і отримувати від них такі ж емоції. Хочеться зробити так, щоб їм було веселіше в житті. Адже сьогодні люди дуже мало посміхаються.

Словесний портрет

Дата народження: 14.06.1979

Місце народження: м. Миколаїв

Освіта: історичний факультет Миколаївського педагогічного університету

Мій життєвий девіз: «Не сумувати, що б не трапилося».

Я обожнюю: батьків, дружину, хотів би ще любити свою дитину, коли вона з’явиться

Про себе в трьох словах: кмітливий, веселий, доброзичливий

Найголовніше в житті: здоров’я, щоб його вистачало на все


ЩЕЗареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору