22:30 Ідентифікація Борна

Дивіться далі

00:47 Битва за Чорнобиль
02:28 СТОП 10
03:13 Духовна спадщина
03:59 Мультфільми

Битва за Чорнобиль

0 0 - 0 0 Коментувати


Дивіться на ICTV

 • Петровский

  Какой буддизм в Индии ?! У них религия ИНДУИЗМ

  • Буддизм – монотеистическая религия, философское учение о духовном пробуждении, учение Просветленного. Он возник в Индии, сформировался в Восточной Азии и является одной из самых крупных мировых религий.

   Индуизм – древнейшая политеистическая ведическая религия, совокупность традиций и философских школ, возникшая и получившая распространение на Индийском субконтиненте. Подробнее: http://thedifference.ru/chem-otlichaetsya-buddizm-ot-induizma/

   • Петровский

    Моханда́с Карамча́нд «Маха́тма» Га́нди – и что он был буддистом?

 • Nikolja Teslja

  Мені соромно, дивитися телебачення. Створіть Свободу слова. Що я важаю треба зробити. І кожен говорить, що він готовий особисто зробити. Щоб потім не було відмазок, що хтось не хоче робити.

  підкажіть будь ласка. Коли скінчаться казки, для дорослих. А почнуться реальні справи. Коли запрацює наука України. можливо не варто хапатися, за нездіснейне велике. А просто почати з наменш затратних малих дрібниць. Такою дрібницею може стати нова енергетична політика. оголосить Український конкурс народу з фізики. Визначить кращу пропозицію, і впровадити її.

  Я просто навожу приклад дрібниці.
  Ви отримаєте такі приклади теорій. Ядро землі гаряче, а атмосфера холодна. З чого випливає, що земна кора, має гарячу та холодну сторони. Оскільки в земній корі, є різниця температур, і має електропровідність(бо існують телургічні токи). То потік тепла з ядра в атмосферу, крізь земну кору, викликає різницю напруги. Що приводить, до зарядки ядра землі електропозитивно. А поверхні землі та атмосфери, елетронегативно. Відповідно, повітря заряджається електронегативно, і повітряні потоки атмосфери, рухають електронегативне повітря.

  Чому ви боїтеся, що народ почне висловлювати власні теорії у фізиці наприклад.

 • Nikolja Teslja

  Щє одне питання. На свободі слова, варто б питати, що ви важаєте треба робити. Що особисто ви для цього робите. Що для цього роблять інші.

  Бо дуже легко, кричати що всі погані. А питання чи ви самі хороші.

  А тепер з мого Хобі в фізиці. Радіолампами, можно добувать тепло навколишнього середовища та виробляти електрику. При температурі 200Кельвіна, для цього потрібні радіолампи, з великою площєю катода та анода.

  Наприклад “Конденсатори з фольги двох різних металів, один катод інший анод, пористий діелектрик та вакуум між натодом і анодом. Бо відстань між ними(катодом і анодом) 0.01мм-0.1мм. товщина катоду і аноду 0.002-0.02мм. 100 метрів квадратних, площі катоду і аноду в радіолампі при температурі 200кельвіна, потужність буде понад 1 ват на годину, виробництва електрики, з теплової енергії навколишнього середовища.

  Це дорогі радіолампи. Але вони дозволять створювати автомобілі на радіолампах, що виробляють електрику, з тепла навколишнього середовища.

 • Лариса Тимченко

  Противно смотреть – ВРУТ ВСЕ!

  • Sashok Sashok

   нтв дивись….

   • Иван Василишин

    Який ти дотепний…. ха-ха

   • SAILER SPRINT

    А ти вже надививсь…

  • Есть вопрос

   А вы начните с себя – попробуйте не врать мужу и начальству для начала. Потом подругам. Вот вообще не врать, ни капельки. Правда и ничего кроме правды. И если удастся вам продержаться так хотя бы месяц – начинайте упрекать. А так звучит очень несерьезно.

   • Лариса Тимченко

    Согласна! Но мое вранье при обнаружении – бьет по МНЕ, а их вранье тоже бьет по мне и по остальным, а им ПО х….., им только ЛУЧШЕ. Так, можеТ, не надо этим “гаденышам” от власти верить??? И голосовать за них,,,,

   • Nikolja Teslja

    Ну так тож нє интєрєсно)
    Я когда то смог продєржаться 40 днєй) чтоб нє врать, но просто и когда хочєш соврать, приходится как баран молчать.

 • Alextinovich

  ДА, ПРИЧИНА ВСЕХ НЫНЕШНИХ БЕД-ЭТО ДОГОВОРНЯК В ВИДНЕ ОЛИГАРХОВ ПОРОШЕНКО И ФИРТАША, СМОТРЯЩЕГО ОТ РОССИИ, О ДАЛЬНЕЙШЕМ ДЕРИБАНЕ УКРАИНЕ, НЕПРИКОСНОВЕННОСТИ РЕГИОНАЛОВ, ИМИТАЦИИ РЕФОРМ И Т.Д. И Т.П.

 • вова

  скажить лучше колы вийна закинчется

  • Nikolja Teslja

   Не питай, коли війна почнеться. Вона трива вже досить довго. Одні воють- решта бенкетують. Одні сльози лють- інші веселяться. Одні голодують- інші з жиру каззяться. одні роблять, та їм заважають щось робити- інші ж ніхуя не роблять, та іншим заважають робити…

   Во істину кажу тобі, дог свідок Що це істина. Вімя отця і сина і святого Духа Амінь. господи прости мене ідіота, за те, що я такий дурний. прости Українських ідіотів, при владі і не при владі обитающих…. Амінь Амінь Амінь.

   Я звертаюся до госопода, на каналі асітіві пишучи, я творю вірш для вищої сили. Просто приснилося ночю,вирішив записати.

   Отче наш, що є на небі, хай свято буде імя твоє.
   Прилинь таєна сило, прилинь сюди,
   На своїй крилах, прилинь сюди таємна сило.

   Сонце неба й зорі й ніч,
   світло місяця поклич,
   ти в майбуття шлях вкажи,
   тайну силу приведи.

   Я викликаю силу,
   триелектронного атома,
   ви герб такий уявіть,
   У мене в руках.

   Я викликаю силу триелектронного атома.
   Бажаю щоб ти сюди прибула.

   Наказую я силі,
   прибудь, прибудь прибудь,
   Великі свої міці,
   Ти не забудь стянуть.

   Во імя господа,
   наказую таємна сило,
   прибудь сюди на своїх крилах,
   Герб триелектрона атом я тримаю,
   Щоб прибула сюди ти бажаю.

   Допоможи таємна сила,
   У війні, борись за Україну.
   Ти Україну захисти,
   Вкраїнців батьківщину.

   Ну добре пожартували і досить….

 • Віталій Побережний

  Добрий вечір.По надзвичайних говорилі що на хмельничині зявились вовки

 • Віталій Побережний

  Де саме

 • Олена

  Дивлюся програму “Провокатор” про дівчат які не хочуть народжувати, дуже сумно, в мене є багато знайомих дівчат які б з радісттю народжували, але чоловіки не можуть і не хочуть брати на себе відповідальність і як їй народжувати? Так само в мене чоловік не хотів дітей ми багато працювали, купили квартиру, машину, без батьків самі. Коли тільки я починала говорити за дітей, одразу чула, що можемо зачекати, як буде меньше роботи тоді і будемо народжувати, я все ж такі наполягала, і народила дитину у 25 років. Але тільки починала говорити за другу дитину це завжди приводило до сварки, в кінці кінців ми розлучилися. Зараз дякуючи другому чоловіку маю другу дитинку, яку народила у 39 років, і зі мною і з дитиною все гаразд. Але маю заперечення все ж маю декілька подруг які мріють про діток, але їхні чоловіки не хочуть мати дітей, навіть не давно одна з них розлучилася саме з цієї причини. Скажіть як народжувати, виховувати, забезпечувати дитинку, як що ти сама? Дуже образливо!!!! Дівчата хочуть народжувати.

 • serzh693 .

  Я можу почути приклад небрехливого телеканалу, хай і не українського?

 • vadim

  где онлайн ,там где должен быть эфир стоит постер свобода слова?

 • Алексей Петрович

  и где вопросы задавать? опять лохотрон…

  • Есть вопрос

   Так все тут же вроде вопросы и задают

 • Иван Василишин

  Тема надзвичайно актуальна для пересічної людини )))) Погано, що тільки Росія не боїться бу-бу-бу Клімкіна (скорше рже з нього). Пропоную наступну тему передачі ” Чи є життя на Марсі? ” Результат обговореннь буде однаковим і всі покажуть які вони розумні і красиві….Головне після того зменшаться тарифи і Україна стане заможнішою від Швейцаріїї,….

  • Out Look

   Попробуй начать работать как швейцарец. А там уже можешь кому-то предъявлять. И да, все покажут, что они умные и красивые. Кроме тебя. Потому что плохо быть тупым уродом, как ты еще этого не понял? Плохо быть тобой.

   • Иван Василишин

    Монера общения явно дает понять что ты просто галимый гомик–а проще педераст, так что просто пойди и вздернись голимое москальское гавно!!!!!!!!!!!

 • Vyacheslav Tretyakov

  Никто из присутствующих не говорит о ВОЗМОЖНОСТИ попасть в Госдуму РФ антипутинской оппозиции , которая объявила своей задачей ИМПИЧМЕНТ Путину! Это ПАРНАС и Вячеслав Мальцев в её составе! У неё уже очень много сторонников, тем более – все,находящиеся в Украине…

  • Vyacheslav Tretyakov

   ЯК ВПЛИНУТЬ ВИБОРИ ДО ДЕРЖДУМИ РФ НА УКРАЇНО-РОСІЙСЬКІ ВІДНОСИНИ?

   Ответ мы так и не услышали. Потому, что все присутствующие обсуждали совершенно другие вопросы, один из них: разрешать ли проводить эти выборы на нашей (Украины) территории. Ответ на него и, как следствие – на главный, был бы очевиден, если выступающие “политические деятели” (министры, депутаты, политологи, эксперты и т.п.) ответили на один вопрос: К каким изменениям в раскладе политических сил в ГосДуме приведут выборы 18.09.2016 г.? Есть ли в РФ оппозиционные силы, ставящие перед собой цель – ИМПИЧМЕНТ Путину, радикальная смена внешней и внутренней политики РФ? А ответ прост : Да, есть. Это партия ПАРНАС и второй номер в её списке Вячеслав Мальцев.
   Но кому ЭТО ( импичмент Путину, прекращение войны, освобождение оккупированных и аннексированных территорий и т.д.) выгодно? Народам.
   А кому не выгодно???? (P.S. “темники”, по прежнему, в ходу…) 5.11.17

 • Иван Василишин

  Агов , брехуни… а чому йде в перерві реклама?… Питання можна задавати антіпросперантам чи водофону??? Фуфлогони…..

  • Курт Книспель

   так свобода слова, ж, без цензури

  • Out Look

   Дядя, походу ты раскрыл заговор. Лжецы и “фуфлогоны” (у вас же так в колониях исправительных говорят?) – точняк, пустили рекламу чтобы СКРЫТЬ ПРАВДУ

 • Курт Книспель

  питання доо всіх учасників, чому в українському медіапросторі до сих пір ідутьт россійські серали і фільми? де “Пропала грамота”, “Тіні забутих предків”, Карпатське золото” “Чорний птах з білою відзнакою”, “Альф”. “карусель”, “Германова голова”

 • Курт Книспель

  відповідно до Женевської конвенції, турбота про місцевих жителів на окупованих теритиріях лежить на окупантові, чому УкраЇна не припинила будь-які поставки продовольства, медикаментів, елетроенергії, води і т.д. на свої окуповані території? адже якщо окупант не зможе забеспечити нормальне і песперебійне постанчання цих ресурсів, окупанту можна виставити притензії в геноциді. дякую

 • Мега Полис

  Я вважаю що не потрібні
  Все одно що з баранами, будудь красти, вбивати і брихати.
  РФ брихливі нацисти.

 • Іт Тек

  Щодо комента ведучого з “Ранок у Великому Місті”, прихильника Зеленського.

  Пилип Катін
  3 хв ·
  Для всіх із “лішнєй ізвілєной” та “нєправільнай чєлюстю”, які є прихильниками Вовчика Зеленського, перекладаю для вас його виступ:
  “Твая мать блядь, патаму шта начальнік ЖЕКа крадьот труби і крани”

 • надія

  Дивилася Надзвичайні новини від 12,09,2016.Ролик “Шкільні звірства” названий занадто кричуще.Це звичайний нещасний випадок.Треба всім слідкувати за дотриманням правил по техніці безпеки.Учениця не бігала за учнем з сокирою, щоб відрубати палець. А телеканал має правдиво висвітлювати події, а то яка думка про компетентність працівників каналу, коли вони навіть Імені директора школи правильно написати не можуть .замість Богдан написали Ярослав.

 • Юля

  Стас Толстошеев-пример современного убийцы .
  сейчас модно убивать машиной-не накажут.
  он мажор- а кто прокурор????,судья???,следователь????.
  p.s.ваши новости напоминают набор слов ,правды мало и толку то же.

 • Lon

  Так лжут, что не краснеют, это они крах на Украине устроили и говорят что типо мы будет все это г**но отгребать, ничего подобного они на зрителей лапшу на уши налепят, а потом ограбят – все просто.

 • Fear

  Вова Гройцмен – брехло. Он и есть популист №1.
  Какие нафиг 13-15% платы за квартиру по субсидии? Почему он не говорит про ограничение норм потребления? Скоро доведут до того, что субсидия будет на 5 кВт/ч в месяц и на 2м3 газа. А остальное – с 300% переплатой.
  Мне прислали из управления соцзащиты бумаги о назначенной субсидии. Её размер 0 (ноль!) гривень. При том, что доходы стали меньше, чем были до июня. УРОДЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  А этот брешет по всем каналам, что все будут обеспечены субсидиями. Они меня уже загнали в ситуацию, когда я не буду/не могу платить за коммуналку. По их сраным тарифам.

  • Nikolja Teslja

   Нарешті ти починаєш розуміти. Але скоро припинять субсидії просто. Типу у всіх Зарплата 3200- а щоб отримать субсидію, потрібна зарплата менша від 2800

 • Александр

  для безработного эту субсидию вобще нереально получить -очередной треп с комунистическим задором

 • Александр Поляков

  Почему газ для автомобилей за полтора месяца поднялся в цене почти в дважды? На газу ездит в основном самые незащищённые слои населения… и Вы их обобрали в два раза…Супер доходы для коррупции…Сколько же можно издеваться над народом?

 • Валерий Доценко

  а во время рекламы и на сайте идет реклама

 • Христина

  А у всіх зі звуком все добре? Чому у мене музика, під час трансляції каналу, вже другий день, як на заїждженій пластинці?

 • Banders20 Galak

  Ребята канала, и прекрасные девушки! Вот скажите, ведь с детства учили смотреть в свою тарелку!!!!!! Постараюсь быть кратким. Накипело…….. Рассеяни и Рассеяни, ЧЕГО ж ты СУКА (..Литературное..)! Украина не смотришь на свою “ОГРОМНУЮ ЖОПУ”, которая творится в стране!!!!!! Чего вы, все любите об/сырать кого/то но только не себя. ДА наш “ПОРОХ” и вся его “ШАЙКА”, по хуже будут 1000….чи, “Путинов/ГАВНО”!!!! Журналюги вы жалкие толку мне с того что Путин+;какой/то “ПОЦ” равно Любовь! да где блин видано что бы я молодой отец (34) ребёнка 1,5 годичного, херячил на двух работах,(зарплата в месяц 4000 грн), на благо Шуфрычей, ЮЛЬ, ОЧКАРИКОВ-Кроликов(котрые на воровали и нима!((((( ОП Фокус….. А Наш -“Путин-(Порошенко)” Гавно которое на обещало, и ржЁт с НАС, что Уйма молодых, а не молодых заметьте те и те, были Патриотами Своей Страны, и в итоге что……. Люди помогите не хватает 100000 Эвро, которые “НДВРУ”, на минуточку задумайтесь Народный Депутат Верховной Рады Украины, Лично мне и даю голову на “отсечение”, хватило бы в парламенте и 51 с половиной депутат, так как Большинство “Ездит,Строит (типа для Украины), и в Первую очередь живёт за Наши кровные налоги,,,,,, Я так же Могу как и 999999999% населения страны сидеть ни чего не делать, иметь крутой телефон, модель любовницу и соратников которые, 16 июня 2016 г. на днюху Иванчука в Монако, обошелся имениннику порядка 350 000 евро. Откуда Бля у него такие деньги, да я говорю так как я работаю на 2-х и жена на одной роботе и взять всех моих родственников и однофамильцев и Бог его знает наверное и пару соседей попросить так и 100 000 Эвро не наберётся, а тут бац чуваку пару 10-ков а унего Лямы !!! Хотел быть кратким и адекватным( не удержался )__ Вы ближе к Порошенку подходите чем Мы, напомните как все Януковичи-легитимные (возле Путина), до сих-пор благодаря Народу! И вы перестаньте танцевать под Дудочку; показывайте всю правду что зерна у нас до…..я, но хлеб 8грн. а всё благодаря продажам за границу!!!!! Смотрите в свою тарелку покажите; Хотя не показывайте, всё-равно ничего не поменяется пока к ВР не подъедут танки наших с ВОЙНЫ “Ато”как её принято называть, но так что бы все 1000 депутатов, потому как и крысы которые живут в ВР, так же воруют. и спросят ребята где зарплата в 1000 грн за день. Да НАСРАТЬ на деньги это всего лишь 45$ а лечение ранего….. я считаю легче застрелится самому чем, мои родители пойдут возьмут кредит в Банке(какого-то депутата) и потом у всей Страны просить помогите….. а Порох Ржёт и говорит мысленно, что там нужны такие как ОН, с миллионами. А не вы со своими даже 100 долларов в месяц((( на секунду задумайтесь в Болгарии, где экономика слабее нашей. Во много раз, уже 17 лет, один и тот же курс, Эвро…. для ОЧЕнь не ознакомленных ,это за 10 левов “Грубо” говоря 5 Эвро, а вот за 10 грн Они готовы платить 50 стотиков, как Росс_Рубля, у нас. А, у нас как не премьер так транш, и воровство и “Типа” деньги, а это примерно 99999999% уходит на армию, откуда Генералы за определенный процент несут назад “Народным”. Обидно слышать что Артек в Буковеле для Нашего ребёнка стоит 12 000 грн за 14 дней, а вот Болгары скоты, в автобусах (маршрутных) наклеили, что дети от 0 до 7 лет бесплатно, но Чужие( так и пишет) платит полную стоимость билета не зависимо от возраста, вот так а мы в Эвропу рвемся….. МЫ там и за….. ни кому не нужны

  • Nikolja Teslja

   Нам нада как то, списаться, єсть что обсудить… У тєбя єсть мисли по поводу будущєго Украини, у мєня єсть мисли…. Словами “Маугли”… “Ми с тобой подобно мислим- ти и я”…. Правда, я нє могу сєбє позволить тєлєфонов и прочєй наворочєной гадости, нє виходит вийти на ноль по итогам мєсяца…. Кварплата хавка проєзд больше зарплати….

   Пиши на емейл, єсли хочєш… NeTesla007@mail.ru

   Я думаю, в будущэм всэ изменится- бить точнээ, я крапась вижу будущээ, как Никола Тесла когда то- плюс я , поклоник дэятэльности Николи Тесли, и считаю эму нада памятники ставить…. впрочем как и многим другим изобрэтатэлям.

   Я опишу чуток, с того, что видєл у будущєм.

   Пєрвоє- новий тип дєнєг на радиолампах. Согласися смєшно?. Суть в том, что в будущєм научаться чудить нано радиоламповиє переходи, создавая радиолампи, толщини 0.1мм…. в коториє вмєстятся 1000 переходов радиоламп… При площє валюти 5*10 см, общая площадь катода и анода нано радиолампи в деньгах составит 50 тисяч см квадратних. Виходная мощность источника питания 50 мили ампер и 1 вольт= 0.05Ват…. Даной мощности будєт хватать, для работи нових нано технологических дєнєг.
   В дєньги будут вмонтировани нано технологическиє чипи и системи, дєньги будут из пластика. Стєпєнь защити дєнєг будут бєспрєциндєнтними… В дєньгах будєт нано передающий чип, как в мобильном тєлєфонє. То єсть Дєньги будут симать при касании, отпєчатки пальцев, того кто прикаснулся, и пєрєдавать в базу хранєния информации о движении дєнєг. Также дєньги будут передавать фотографии…. А так же будут по джипиес навигации, передавать постоянно своє мєсто нахождєниє.
   Нєдостаток таких дєнєг- вєсьма вєсомоє нарушениє прав чєловєка. Лєгко найти прєслєдуємого по политичєским причинам….
   Прєимущєство: Лєгко найти того, кто ограбил банк, так как дєньги послє виєзда с банка, показивают куда они поєхали…. Плюс, лєгко отслєдить валюту которой расплатилися. Так как дєньги дєлают фотографии и отпєчатки пальцев симают, показивают, всєх подозрєваємих, или же свидєтєлєй. Год появлєния таких дєнєг, из снов 2040ий. Пєрвая страна Украина. а там ХЗ. Далєєє, дєньги станут свидєтєлями прєступлєний. Они сильно упростят нахождєниє прєступников в 90% случаєв…. Так как будут давать инфу о возможних прєступниках и свидєтєлях, находившихся рядом с мєстом прєступлєния.
   И ващє будут прикольниє случаи…. Видят люди, что ктото воруєт…. Достали с кармана одну гривну…. Она сдєлала фотографии воров…. В шутку будут називать “Улибнитєсь, вас снимаєт гривна”…..

   Болєє дєтально о радиолампах. С 2025 года в мирє начнєтся бум “радиолампового” производства. Ну собствєно нє совсєм радиоламп, но как би радиоламп.
   Япония построит завод, которий будєт производить полтора милиона комплектов оборудования в год- верстат для производства нано радиоламп, и всє что єму нужно….. Такиє єдєници оборудования будут продаваться так же само, как сєйчас автомобили….
   Чєловєк купляєт такую машину, вибираєт програму на компюторє, машина пєчатаєт то что єму нада….. Правда долгоє врємя, такиє машини будут дорогими…. Но около ста милионов житєлєй зємли, смогут их сєбє позволить.

   Тєпєрь малость о самих радиолампах. Єсли скрутить конденсатор, с фольги двух разних мєталов, и пористий диелектрик мєж ними, потом сдєлать вакумним- получиться радиолампа малих размеров, и большой площади катода и анода….

   Слєдущим будет нано тєхнология изготовлєния радиоламп. Напилєниє слоєв радиоламп и над тонких слоєв мєж катодом и анодом…. Иза малой толщини диелектрика мєж катодом и анодом, електрони будут свободно дифузировать сквозь диелектрик с катода на анод.

   На таких радиолампах, будут єздить поєзда, лєтать самолєти, єздить автомобили, танки, плавать корабли в морє, и подводниє лодки под водой.
   Суть єє работи, катод и анод при подобной температурє, которая имеет малую разницу, имєєт разную термоелектроную емисию, которая в Катода радиолампи значитєльно више чєм в анода….
   При термоелектроной емиси катод охлаждаєтся отдавая електрони, коториє дифузиєй проходят мєж атомами диелектрика попадая в анод- что приводит к нагреванию анода…. Но так как мєж катодом и анодом єсть атоми диелектрика… То виходит очєнь смєшно…. Катод отдаєт своє тепло, отдавая електрони…. Анод получаєт тєпло, получая електрони. Потом анод отдаєт тепло, диелектрику колєбаниєм атомов… Диелектрик отдаєт тєпло катоду….. Далєє, єсли потрєдлят возникающую разность напряжения меж катодом и анодом…. Радиолампа начинаєт тєрять внутрєнєю тєпловую енергию- которая прєвращаєтся в електричєский ток….
   Радиолампа охлаждаєтся и стаєт холоднєй от окружающєй срєди…. Изза чєго окружающа срєда начинаєт отдавать собствєную тепловую енергию радиолампєєє… Таким образом будут создани електрогенератори, для переработки тєпла окружающєй срєди, в електрику.
   Нєдостатки… Вєсьма сложноє изготовлєния… и довольно большая стоимость, которая изза возникновєния масового прозводства, окажется в 1000 раз дєшевлє от солнєчной електрики.
   По сути, радиолампа и солнєчная батарєя прєобразуют один и тот самий вид енергии- енергию солнєчного свєта…. Нє смотря на подобность способа прєвращєния тепла в електрику- тєхнологичєский цикл, вєсьма отличається.
   Солнєчниє батарєи- прибори для прямого прєобразования енергии солнціа в електрику…. Солнечний свєт падаєт на полупроводник и вибиваєт електрони…. Процес Фотоелектроная емисия…
   Радиолампи работают по термоелектроной емисии, но вибиваниє електронов с материи, визиваєт нє солнєчний свєт, а тєпловиє колєбания атомов….. Работа будет слєдищєй цикла…. Солнечний свєт падаєт, на землю, нагрєваєт зємлю и воздух…. получєная енергия акумулируєтся в окружающєй срєдє…. Далєє, радиолампа прєвращаєт своє тєпло в електрику.. и окружающая срєда начинаєт сообщать радиолампє, акумулированую ранєє енергию солнєчного свєта….
   То єсть…. прєобразованиє одного вида енергии но разними способами….

  • Юрій Макар

   200%Вірно та дійсно що так…

 • Василь

  Что со звуком? как будто пленку жует)

  • Nikolja Teslja

   Друг, пленку и жуєт, нужно постоянно давать задания, во врємя прямого ефира, чтоб провєрить- запись била сдєлана ранєє или прямой ефир. К примєру заданиє 7+7*8=63… Пишит ктото, а ведущий должен продиктовать.

 • серый

  95-кварт ал-срамота

 • серый

  це дуже цікаве шоу!

 • Тарас

  Как смотреть ICTV в Польше? Самарт тв вас нет месяц ,если не больше. Онлайн тоже не работает.Ограничивать свое присутствие на медийном пространстве когда Российского тв МНОГО в любом формате просто смешно!!!

 • Владимир Козачук

  https://uploads.disquscdn.com/images/6fb47fdf973114f19138b28857e5e2701d35f03ca68695d16a82adea9da07f2f.png

  Какого …. Почему не возможно смотреть онлайн?

 • Владимир Козачук

  странная политика канала вместо ответить почему нет онлайн-трансляции удаляют комент

 • Владимир Козачук

  что с трансляцией?

 • Альона

  Допоки існують такі КУГУТИ,які,навіть,не вміють елементарно висловити свою думку,то всяка нечить,і в тому ж числі-підофіли,будуть робити все,що їм заманеться.Як можна було не перевіривши дані пролюдину,назначати її директором?не бути цій державі процвітаючою,бо кугутство процвітає повним ходом

 • 098ola

  Спасибо,каналу за советский детектив(десять нигретят) посмотрели с семьей с удовольствием. Желаем побольше в таком жанре лицезреть!!!

 • Сергей Титекин

  Вот что за хрень вообще вы показываете??? Какого лешего так обсырать Кировоградскую область, где дороги реально одни из лучших в Украине??? Ублюдочный редактор, заказной сюжет??? Сколько чмошники на карман положили за сюжет???

 • Volodymyr Motyka

  А, яким чином презумпція правоти допомогла б загиблим у Дніпрі?

  • Nikolja Teslja

   Вся б країна б знла…. Ментовське діло правоє…. За правоє діло погибли…

   • Volodymyr Motyka

    Так і без цього країна знає.

 • Oleg Shapovalov

  почему в нете нет трансляции?

 • Nikolja Teslja

  Я тут подумав. Який нам безвізовий режим з Європою. Да всю Україну, потрібно обнести колючим дротом. Не випускати з України, ні депутатів України ні інших людей…. Можливо тоді, перекипить в душі людей- бажання брти хабарі… Бо накравши гроші, за кордон не втечеш…

  Думаю варто, закрить для України, всі візові режими….

  Наступне, потрібно сотворить національний центр абсолютної енергетики. В якому представлені всі види енергетики. Ціна на вироби… Населення щоб могло купувати електроенергію, не лише по 1 грн…. а й по 3 копійкиии… Про що я?.

  ВВедіть в гуллі геніальний школяр 10 класу школи винайшов новий вид добування енергії ТСН.

  Там добування енергії грози- не розумієте звідки енергія, я вам поясню…
  Гроза утворюється трьома шляхами.
  №1. Космічні промені, іонізують іоносферу. Повітря іонізоване, в іоносфері, рухається вітром. Це відбувається в постійному магнітному полі землі. Через що виникає перемінна по середньодобовому часу напруга, але постійна на протязі короткого часу в 5 хвилин..
  №2. Ядро землі гаряче, відносно ядра- атмосфера холодна. Відповідно, одна сторона земної кори є гряча, а інша є відносно холодна… Це викликає напругу в земній корі. Через що, ядро землі стає електропозитивним. А поверхня землі, що торкається атмосфери, є електронегативною. Відповідно поверхня землі, відає електрони повітрю… Теплові потоки вітрів атмосфери, переносять отримані електрони в атмосфері.
  №3. Поверхня землі відає електрони, атмосферном повітрю, бо сонячне світло ибиває електрони з поверхні землі. Також, електрони виходять в атмосферне повітря, з поверхні землі- завдяки термоелектроній емісії.

  Ось, всі три способи торення грози в атмосфері- нажаль, якщо ви докорінно і повністью, прорахуєте варіанти утворення грози… Ви зрозумієте, що більше не існує природніх способів утворення енергії, котра пробиває під час дощу, вигляді блискавки.

 • Nikolja Teslja

  Що ж ви, голосувати на сайті не можн- діє заборона н голосування на сайті із інтернету.

 • Nikolja Teslja

  Тож ьогодні, в свободі слова- бдем бачить- лише голосування в студії свободи слова…. Без наявності голосування з інтернету.

 • Nikolja Teslja

  Вибачаюся клавіші западають… Хай зарплату добавлять- тарифи зменшать, зявляться гроші на нову клавіатуру…

  Жрать нехуй, злий як собака, скоро піду і сожру, якого небть депутата з голодухи…

 • Виктор Пасечник

  Коли Вілкул говорить, з’являється бажання придушити цю мерзоту…

 • Александр Бодриев

  Сделайте чтобы нормально работал канал в режиме онлайн.

 • Мар”яна

  Поясніть мені, чому Оксана Гутцайт на українському каналі, ведучи Підсумки тижня УКРАЇНСЬКОЮ мовою, перейшла на російську ведучи діалог з Гонтарєвою, яка є Головою НБУКРАЇНИ і вона б мала перейти на УКРАЇНСЬКУ. Позор вам за це!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Oleg C

  24.10.2016 23:00 – реклама как по эфиру так и онлайн на этой странице.

 • Тарас

  онлайн-трансляція не працює. чому ???

  • Nikolja Teslja

   Немає онлайн трансляції- Є поставлений запис записаний заздалегідь, мабуть.

 • Astrayes

  Де поділось моє попереднє звернення?

 • Евгений Синкевич

  “Треба продати” говорит господин Гройсман. Вопрос, вытекающий само-собой: а кому продать? Ведь только что он, буквально проговорил следующее – “25 лет все только грабили эту державу”. Так кому продавать – тем кто может сегодня их купить?! А кто сегодня может купить? Те, у которых есть награбленные ресурсы, от 25 летнего тотального грабежа всего на свете. Мне кажется, что им не продавать нужно, а в тюрьму абонементы выдавать бесплатные, с полной конфискацией. А продавать нужно будет только (исключительно) в том случае, когда народ в Украине заработает честным путём достаточно денег, чтобы его представители смогли позволить себе провести такие финансовые операции, связанные с приватизацией тех организаций, которые будут выставлены на прозоры торги. УДАЧИ!

 • lik

  А не надо упрашивать чиновника что-то делать. Не хочет исполнять – на ветер!

 • Nikolay Plotnikov

  нехай почне з виконання вимог конституції решта все від лукавого

 • Максим Голуб

  https://uploads.disquscdn.com/images/ed5ed97e03c8799c38aac47ef13c491ce0d7306b1054786f29f0d74a76b36d93.jpg Пускай Рева прокомментирует, бюджет, в котором не предусмотрен льготный проезд, для АТОшников, который предусмотрен Законом Украины. Правительство воров и врунов

 • Игорь Вязинько

  Почему когда рассказывают про пенсионный Фонд, никто не говорит , что Для получения права на пенсию, сегодня нужно иметь 30 лет трудового стажа.

  За эти 30 лет курс доллара вырос с 0.63 руб до 25,8 грн , т.е. в 4 000 000 раз.

  Официальный индекс инфляции с 2000г по 2016 г. ( данные Минфина больше не показывают) вырос в 6,38 раз.

  Т.е. какой бы не был пенсионный возраст, инфляция все съест.

 • Serhiy Titov

  пенсійна програма – це пограбунок молодих сімей !!! відраховуючи 40 років до пенсії і так не достатні на сьогодня гроші для середнього життя ніхто не має гарантій що колись, якщо він доживе до пенсії – вона буде достойна !!!

 • Anna Sluta

  Хотіла чекати Дизель Шоу, але ну його!!! Втомлена, йду спати. Всеодно потім можна буде тут подивитись: https://www.youtube.com/watch?v=KR1qDWitlXI&list=PLYVyAcyIqGG0yW7VItipRXqSWGEPqEoIp&index=2

 • Anna Sluta
 • Руслан

  Видеопоток постоянно висит (( По телеку никто уже не смотрит ТВ – наростите что ли мощность железа для онлайн трансляций, иначе будете терять аудиторию.

 • Руслан

  психанул – ушел смотреть 1+1

 • Никита Я

  ХОЧЕТСЯ ЗАДАТЬ ВОПРОС В СТУДИИ НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИЦИИ. ПОЧЕМУ ИХ СОТРУДНИКИ НЕСУТ В СУД ОТМОНТИРОВАННОЕ ВИДЕО В ЗАЩИТУ СВОИХ СОТРУДНИКОВ. ЕЗДЯТ НА ЗАСЕДАНИЯ ОДЕТЫЕ В ГРАЖДАНСКОЕ НА ПАТРУЛЬНОМ ПРИУСЕ. ВЫПИСЫВАЮТ ПОСТАНОВУ ЗА НЕ ТЕ НАРУШЕНИЯ “В КАЧЕСТВЕ ПОБЛАЖКИ” А НА САМОМ ДЕЛЕ ПОТОМУ ЧТО НЕ ЗНАЮТ КАК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТЬ ТО НАРУШЕНИЕ ЗА КОТОРОЕ ПОДЪЕХАЛИ. А СОТРУДНИКИ ПОЛИЦИИ ХАМЯТ, ОБЫСКИВАЮТ НА ДОРОГЕ БЕЗ СВИДЕТЕЛЕЙ. ЭТО РЕФОРМА?

 • Vasya Batareykin

  Зачем на передачу приглашать таких откровенных идиотов, ка этот бывший мчсэсовец?

 • Давид Гоцман

  Бля-а! Какая херня эта ваша программа. Бла-бла-бла про фсё и ни о чём. Пиздёшшшь для ящикозависимых. О главном никто и нигде не говорит. А главное – это налоговый кодекс, которым только печь топить и его авторами.

 • Димон Федоров

  всем привет

 • Димон Федоров

  тут кто то эсьть?

 • Лет Егоров

  Хилари президент…Украины )))

  • Димон Федоров

   че куриш?

   • Лет Егоров

    Донецкую траву

 • muscat

  online tv не працює

 • Михаил Савульчик

  Нужно устраивать -не майданы, а собирать мозги Хакеров и тупо списывать под ноль бабло с их счетов

 • Михаил Савульчик

  Ваша Программа -фуфло

 • игорь пупкин

  млять как увидел приглашенных сразу покинуло желание вообще смотреть этот театр абсурда))одни мрази в экране!!!!!!

 • Nikolja Teslja

  Дозвольте шановні, задати певну наступну річ.

  №1. Перевірить, чи дійсно, в цей час об 23-30 відбувається свобода слова на айсітіві. Для цього ведучий повинен промовить наступне- сім додати сім та помножене на сім, дорівнює 56. Фрмула 7+7*7=56

 • Nikolja Teslja

  В мене є прохання. Шановні депутати дайте відповідь в прямом ефірі на питання, в основний час- на всю країну.

  Скажіть, якщо в вас є сумніви, що акція протесту населення- є не власною ініціативою, а підкуплена кремлем. Для початку предствлять нехай докази цій дії.

  По друге, чи не є агентами Кремля наша влада, верховна рада, президент, та адміністрація президента. Я висловлюю їм підозру.
  Щоб не було підозр- вони повинні довести свою не виність- бо коли населення підозрює, мабуть чомусь це сталося.

  Основна підстава для підозри наступна. Я понад 100 разів, надсилав листи до адміністрації президента… Отримав лише один раз відповідь. Адміністрація президента України, не бажає псувати відносини з Росією- ми не можем дозволить зменшення витрат вугілля нафти і газу, за рахунок інших джерел енергії.

  Скажіть, як ви важаєте, чи можу я після такої відповіді сприймати в серйоз, президента, верховну раду та адміністрацію. А Чому влада на населення поклала члена, не хоче чути населення.

  Пропозиція наступна- почати процес накопичення Бюджету безвідсоткового кредитування альтернативної енергетики.
  В 2017 році, 10% податків, направить на безвідсоткове кредитування встановлення Сонячних батарей, вітряків та інших приладів.

  Повернення кредиту….. Такі виробники, сплочуючи податки, автоматично повертають кредит… 80% сплоченого податку, не менше 40% сплоченого податку, прокредитованими виробниками- надходять на погашення отриманого від держави кредиту.

 • Николай

  ЗАПИТАЙТЕ У ЦИХ ПОЛІТИКІВ ЇМ З ЇХНЬОГО ОЛІМПА,СИДЯЧИ НА ГРОШАХ НАГРАБОВАНИХ У НАРОДУ,ВИДНО ЯК **ЖИВУТЬ** ЛЮДИ,І ПРИ ЦЬОМУ ЇМ НЕ СОРОМНО БУТИ БАГАТИМИ ? І НЕХАЙ ПОДУМАЮТЬ ЧИ ЛЮДИ ВИХОДЯТЬ ЗА ГРОШІ ЧИ З ВІДЧАЮ,

 • Nikolja Teslja

  Натупне питання- чи готова верховна рада- до активної, дійсно активної реформи енергетики.

  Закон україни прийняти- про абсолютний центр енергї україни без меж.

  Це місто Енергетики, біля Києва… Назовімо місто іменем Тесли “Тесла-тавн”.
  Завдання міста, зберігання в спеціальних виставочних ангарах, моделі та готові прилади, абсолютно всіх винаходів енергетики. Або представлення на стендах та слайдах такої інформації.

  Утворення в таком місті Вулиць…. Радіолампова, Сонячно батарейна, Вітрякова…. Назва вулиці відповідає типам приладів які на ній показані….

  Голови вулиць, починаються від центру міста, Памятнику Ніколі Теслі. Далі, по радіусу, як промені сонця, від центру вулиці йдуть на всі біч.

  Приблизний розмр міста складе на початку 300 метрів діаметром. до 1 км….

  Завдання міста…. Показувати На вулицях фантазій. А ні вибачте…. Нове придумав… Права сторона вулиці, буде показувати реальні винаходи наприклад в сонячних батареях. А ліва сторона фантазії та ідеї людей в енергетиці.

  Наприклад фантазії Про радіолампу створену шляхом виготовлення Конденсатора, в якому заміть фольги одного металу, використано два метали….. А між фольгою використано пористий діелектрик….. Потім викачано повітря.

 • Дмитрий Питалов

  луценко просто верх цинизма… и этого человека Батькивщина брала в ВР для защиты своего мужа!!! У этой мадам поворачивается язык обвинять Тимошенко в газовых контрактах!!! Каким опущенным нужно быть… надеюсь все вернется…

 • Vasyl Kutenskyy

  Чи буде виплачена повністю заборгованість по зарплаті вчителям у ЛЬвівській області та Радехівському районі. Сума заборгованості станом на 14.11.2016 становить близько 8 млн. грн.

 • SAILER SPRINT

  Когда уже картавых уберут с трибун и отлучат от власти, от ленина до луценко и ещё этот чахоточный таран…

 • зина

  Ведущий Карпьяк мерзкий и отвратный тип.Весь трясется и закрывает рот адекватным людям.После Куликова он 0.

 • Dimon Filatoff

  ICTV – власник Виктор–Елена Пинчуки (Кучма)
  https://uploads.disquscdn.com/images/d750f1af29b91638af339798403260327596904c470c307bf6346b051855a4e1.jpg

 • Сергей Гунченко

  Кто делал ведущей макияж? Кто этот аматор, вам самим не противно?

 • Volodymyr Yakovlev

  Птичка выпорхнула из рук остается коммент и пиар

 • Volodymyr Yakovlev

  у господина Януковича больше респекта чем у госпожи Закревской что важно со стороны

 • Volodymyr Yakovlev

  Арьев кичится не убедителен мыслей своих ноль в общем депутат БПП

 • Сергей Кореневский

  Господи, какая жижа. Ну ….собственно, как и содержимое головы у целевой аудитории. Надеюсь авторам и ведущим “антизомби” не удастся просто затихнуть или переобуться, когда весь этот ваш безумный балаган закончится.

 • Дуб

  Пацики – ще одне гівно на узком язикє. ICTV чим далі, тим все галімішим стає. То вони сране Дізель шоу пропихують на узком. Так при цьому взагалі довбешкою бахнулися рекламуючи їх в перервах типу “Дизель утро” або “Сматрітє нас в ноябрє в 21:00”. Задовбали дауни зі своїм узкім язиком!

 • Ольга

  Мне нужна помощ телевидения как с вами связатся?

 • Андрей

  Единственное что тут хорошее, ето Дизель Шоу, а все остальное – гавно *лять на х*й.

 • Nikolja Teslja

  Друзья- пора отменить, депутатскую неприкосновеность, из всех депутатов Украины.

 • Nikolja Teslja

  Нужен закон что Уголовная и прочая ответственость- касается всех от президента до малих дпутатов.

  То есть- совершыл преступление депутат- должен сидеть в тюрьме.

 • Олександр Бірюк
 • Теклюков Юрій Валерійович

  Коли чаша брехні переважить.Тоді нормальних людей,буде більше-ніж на сьогоднішній день,-З-РАДЛИВИХ КОРИСЛИВИХХ БЮРОКРАТІВ.ТЕ ЩО ВАША КОМПАНІЯ ПОКАЗУЄ ПРО КОЛОНІІ.УСЕ БРЕХНЯ.лЮБА лЮДИНА ,ЯКА ТАМ БУЛА -АБО ПЕРЕБУВАПЛА ПЕВНИЙ ЧАС.МЕНЕ ПІДТРИМАЄ.ТОБТО-ЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ-ЩО,ЗАСУДЖЕНИЙ-ЦЕ “РАБ”.УСІ ЦЕ ЗНАЮТЬ.НЕМА ЗНАЧЕННЯ В ЯКІЙ КРАЇНІ” РАБ”-ТОБТО ЗЕК.ВІДБУВАЄ ТЕРМІН ПОКАРАННЯ.вІН ПОЗА ЗАКОНОМ(інш.слов, ЙОГО НЕІСНУЄ!!!!!!!)ЗЕКА-“МОЖНА”,БИТИ,ПРИНИЖУВАТИ ЙОГО ГІДНІСТЬ-СТАВЛЯЧИ НА КОЛІНА!!!!,ТА ПРИМУШУВАТИ ДО БЕЗОПЛАТНОЇ РОБОТИ!!!!!ГОДУВАТИ ХЛІБОМ ТА ВОДОЮ.(г?ІМНОМ)СХИЛЯТИ ДО РІЗНОГО РОДУ ІНТРИГ-ПРОТИ ТОВАРИЩІВ.А-ЩЕ МОЖУТЬ ВПЛИВАТИ ПСИХОЛОГІЧНО-ЩО ВЖЕ БІЛЬШЕ НІЖ ЗЛОЧИН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! УСІ ДОРОСЛІ ЛЮДИ,ПОГОДЯТЬСЯ ЗІ МНОЮ.оКРІМ нАЧАЛЬНИКІВ ВИПРАВНИХ КОЛОНІЙ.уСІМ ВАМ ЧЛЕН В ОДНЕ МІСЦЕ!!!₴!₴!₴.ОСКІЛЬКИ ТІЛЬКИ ВОНИ НАЖИВАЮТЬСЯ НА ЛЮДЬСЬКІЙ ПРАЦі,ТА ЗБАГАЧЮЮТЬСЯІ!!!₴!!₴₴₴₴₴₴₴₴₴₴₴₴₴₴₴₴₴₴₴₴!!!САМЕ ШКОДА ЩО НАВІТЬ НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ-цю погань треба випалювати напалмом!!!!Бо вони вважають себе Богами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ате-що чувак з луганської колонії хоче до української.-то це через то-шо внас,він хоч буде отримувати свою пайку Хліба!!!!!!Тобто наша неволя-гірша за Європейську-але краща-за Новоросську!!!Дякую за увагу.

 • Nikolja Teslja

  Противно смотреть, свободу слова. Об Приватбанке. Должни сказать четко. Приват банк лопнул- а нац банк, викупил его остатки, просто сохраняя саму систему… Которая біла настроена наилучше, чем в любом б другом банке Украини. Больше нет приват банка. Есть филия Нац Банка.

 • lik

  Понесут ли наказание Коломойский и Боголюбов за доведение банка до банкротства? Как заставить их вернуть деньги, которые они перевели на депозит в свои же фирмочки? Получается, что они украли деньги вкладчиков, а возвращать теперь эти деньги будет государство, поскольку банк стал государственным.

 • Oleksij

  Бридко слухати, спікери, видно, заробляють достойно.
  А на відвідини дантиста, щоб не шепелявити грошей шкода.

 • Андрей

  помогите пожалуйста я работал комбайнёром в ЧП “СОКОЛ” А Ветковский Мехоил не хочет мне отдать заработаные деньги прошу вас помочь если вы сможете . Донецкая Область М. Селидово 0663202385

 • Slavko Ja

  каналізаційні канальчики олігархів нагадують “Пір во время чуми” .

  Спиз….яні “шоу ” (клони американського непотребу)….

 • Іван Пастернак

  Не видно мого запитання до гостя

 • Іван Пастернак

  Питання до Тимошенко. Чи відоме їй ім’я Іван Пастернак. Чи існує якась надія на контактний зв’язок із нею. Бо є важлива інформація, як подолати зло в нашій країна в найкоротший термін. Адже, Всевишній дав нам можливість молитись і просити у Нього милості! Якщо ми будемо ігнорувати це і не звертатись в молитвах з проханням позбавити нас тиранії при владі, то так і буде… бо ж Ісус казав “…моліться, просіть і дано вам буде…”, але потрібно просити з вірою і об’єднуватись у своїх молитвах. Нехай Бог почує і благословить всіх тих, хто дбає про свою країну і свій народ! Слава і хвала нашому Господу! Амінь.

 • AlexValentinovich

  ВОПРОСЫ ВСЕМ : ГРОЙСМАН СКАЗАЛ ,ЧТО В ТЕНИ НАХОДИТСЯ 1 ТРЛН ГРН. ИЗ КОТОРЫХ В БЮДЖЕТ И ПЕНСИОННЫЙ ФОНД-БАНКРОТ НЕ ПЛАТЯТСЯ НАЛОГИ!
  ГДЕ В БЮДЖЕТЕ ВЫВОД ИЗ ТЕНИ ХОТЯ БЫ 100-200 МЛРД? ГЛАВА ДФС НАСИРОВ, СОБИРАЮЩИЙ НАЛОГИ(ЗНАЕТ ПРО СОБРАННЫЕ ДЕНЬГИ) В МАЕ СКАЗАЛ,ЧТО МИНИМАЛЬНАЯ ЗАРПЛАТА ДОЛЖНА БЫТЬ 5000 ГРН, А В СЛЕДУЮЩЕМ ГОДУ 7500 ГРН!
  КТО ВОРУЕТ РАЗНИЦУ МЕЖДУ 3200 ГРН И 5000 ГРН? ПО СТАНДАРТАМ ООН ЧЕРТА БЕДНОСТИ $5 В ДЕНЬ, $150 В МЕСЯЦ=4200 ГРН,
  ПОЧЕМУ ВОР ЯНУКОВИЧ СОБЛЮДАЛ ЭТИ ПРАВИЛА, А ВЫ ЧЕСТНЫЕ -НЕТ? ПОЧЕМУ РЕФОРМЫ В ПОЛЬШЕ ДЛИЛИСЬ 16 !!! МЕСЯЦЕВ(спросите Бальцеровича), СЕЙЧАС ВВП ПОЛЬШИ $491 МЛРД, ВРАЧ ПОЛУЧАЕТ €2000 И НЕТ ОЛИГАРХОВ!!!
  СКОЛЬКО МОЖНО ЛГАТЬ И ВОРОВАТЬ?
  ПОЧЕМУ Я ЗА ХАРЬКОВСКИЙ ГАЗ ПО $15 ДОЛЖЕН ПЛАТИТЬ С ВОРОВСКОГО “НЕМЕЦКОГО” ХАБА 7200 ?
  НА ПОДНЯТИЕ ЗАРПЛАТЫ В 2 РАЗА ДО 3200 ГРН НУЖНО 30 МЛРД, ВО СКОЛЬКО РАЗ МОЖНО БЫЛО БЫ ПОДНЯТЬ ЗАРПЛАТЫ БЮДЖЕТНИКАМ, ЕСЛИ НЕ УКРАСТЬ 150 МЛРД ПРИВАТБАНКА( ответ: В 5!!! ПЯТЬ !!! ДО 9600 ГРН!!! ) ПОЧЕМУ ПРИВАТ БАНК НАЦИОНАЛИЗИРОВАН, А МАУ, МЕДИАХОЛДИНГ, активы в металлургии, активы в нефтехимии И Т.Д. НЕТ!!!?

 • AlexValentinovich

  МУСТАФА, ВЫ БЫЛИ В ЗАЛЕ И НЕ ВИДЕЛИ , КАК ПОСЛЕ шЛЯШКА , ТОРГОВАВШЕГОСЯ И ДОГОВОРИВШЕГОСЯ С ГРОЙСМАНОМ ПРО 600 МЛН НА ПОЖАРКИ, ПОДОШЁЛ ШУФРИЧ ИЗ ОПАБЛОКА И ЧУТЬ ЛИ НЕ ОБНИМАЛСЯ С ГРОЙСМАНОМ (ПОМЕШАЛА ВЫСОТА ПОДИУМА) И НЕФТЕГАЗОВЫЕ БАРЫШИ ВМЕСТЕ ДЕЛЯТ, ПОСЛЕ ПОДНЯТИЯ ГАЗА ДО 7200 !!! ВОТ, ЧТО ЗНАЧИТ ВЫБРАЛИ В РАДУ ЖУРНАЛИСТОВ :КРОМЕ БАЛАБОЛЬСТВА ЧЕТВЁРТЫЙ ГОД НИЧЕГО НЕ ПРОИСХОДИТ!!!

 • AlexValentinovich

  ВЫ ВОРЫ!!! ЗАРПЛАТА МИНИМАЛЬНАЯ ЗАРПЛАТА ДОЛЖНА БЫТЬ 5000 ГРН, А МИНИМАЛЬНАЯ ПЕНСИЯ-4200 ГРН!!! ЕСЛИ МЕНЬШЕ, ВЫ ВОРЫ!!! И ВАШИ Е-ДЕКЛАРАЦИИ ТОМУ ПОДТВЕРЖДЕНИЕ!!!

 • Serzh Shevchenko

  Задрали вы со своим “чистым небом” …ну всё делаете для простого народа что-бы 1+1,ictv и т. д. НЕ СМОТРЕЛИ,шкуры алчные!!!

 • Сергей

  Мальчик обгорел !!! Какая группа крови резус где можно сдать кровь

 • Barbarra

  Какая феерическая лажа! Это я не о политике. а о “Бевульфе”… Хотя, плсле “300 садо-мазо спартанцев” чему уже удивляться? Все меньшн мысли и благородства даже в фэнтези! Все больше жести, варварства и яростного беспредела во благо…Все сильнее чувствуем затылком стальное дыхание Нибелунгов и будущих рейхов

 • Дмитрий Андронов

  АльфаТВ Одесса – отключили ваш канал, помогите наехать на них ady777yu@gmail.com

 • Олексардер Ґамза

  А ще обурює те, що “Політ золотої мушки” не отримав і хвили для реклами( у всякому разі його не бачив ніхто з моїх знайомих), його запхнуто в нічний час, коли ніхто його не дивиться, а не денний, а ось забугорне “натє, кушайтє”. Навздогін підтюпцем за 1+1

 • Vovka

  Да всем по…х на вашего пТашинского и на потерпевшего. Реально всем наплевать.. до тех пор пока не затронут его семью. Закона в Усраине как небіло так и нет, взятки как брали так и берут, менты как крышевали нариков, воров и шлюх, так и кришуют. На взятке ловят тех кто не делится. Депутаты всех рангов как были из бывших ментов и бандитов, так и есть. Не изменилось них… да и не изменится. К чему эти ваши “…новини”? Все и ак все знают, но всем по…х. Потому как все думают как сука заплатить в месяц за газ 1600грн, комуналку 1300грн. и купить жратвы на 2500грн., думают и уже ножички точат на соседа “куркуля”…

 • Пасейдон Сергей

  Скажите, когда этот пропагант-тв ICTV, закроют и посадят лже-репортёров за анти украинскую деятельность в пользу врага?

 • Бонд

  Навіщо запрошувати до студії пана Гримчака, який публічно демонструє свої психози та хамство?!..

 • Роман

  Що за безглуздя про мову? Американець який живе на даний час на Вінничин вивчив Українську за три місяці а ви в новинах говорите що це є проблема для Українського народу ви що ІДІОТИ чи ваші кореспонденти настільки не компентентні в своїй роботі що не бачете очевидного? Це були емоції а тепер адекватно – я вважав Ваш канал пріорететом в виборі новин…. а тепер ви для мене гірше бульварної преси в новинах ви сказали що Уряд розпалює війну між етнічними жителями України а Я скажу так це ви підпалюєте багаття і чомусь в Латвії на цьому підгрунті війни не було і ще якщо Ти Українець ти маєш знати свою мову і КРАПКА!

 • Valeriy S.

  Что у вас там происходит? Сейчас должна идти передача антизомби, но начали показывать штрафбат. Редактор уже вторую неделю травит.

 • Олександр

  “Антизомби” Вас НЕМА в ефірі зараз!!! Замість вашого проекту по каналу ICTV йде “Штрафбат”, а минулого тижня вас перервали на половині передачі, та з поміхами показували виступ якогось депутата з 1го національного, що коїться?!

 • Олександр

  Пані та панове, чому видалили мій коментар – запитання про передачу “Антизомби” ? Чому 2 тиждень поспіль по телеканалу ICTV анонсують “Антизомби”, а замість нього йде “Штрафбат” ?

 • Олександр

  Знову видалили, в чому справа? Спочатку дайте відповідть на запитання, потім видаляйте.

 • Олександр

  ЧОМУ В ЕФІРІ НЕМА “АНТИЗОМБИ”, а на каналі йде “Штрафбат”, проте на сайті написано – в ефірі?!

 • Роман Никишин

  Опять этот Штрафбат!
  Ну сколько можно?

 • Павел Фестер

  Брехло!!! Не вірю і ніколи не повірю що хтось буде зараз вкладати в Україну гроші і тим більше брехня про 30 тис робочих місць!!! Невже народ вже повністю без тями що вони так нагло брешуть ?

 • Алекс Кир

  Ппц неужели никто не скажет,что новые тарифы на комуналку в момент сожрет так называемое увеличение минимальной зарплаты

 • Алекс Кир

  как ентому балаболу вопрос задать?

 • Олександр

  Зачем жечь уголь, если дешевле, выгодней и экологичней получать альтернативную энергию https://vk.com/energyengineering Земли, содержащие полезные ископаемые — проклятые!!! После добычи угля из шахты, земли становятся непригодными для жизни.https://uploads.disquscdn.com/images/1036125a833d8c0df5ed2bd10d914fbb824ea49daaf6a8a2613d995ea95cde8b.jpg https://uploads.disquscdn.com/images/820e48b29eed1c5ce46f635533d50e3433eb0b0f49068b13267eb9c916b257fb.jpg

 • Василий Васильев

  Свобода слова!!!!!!!!
  Уберите Фесенка с эфира – это позорище. Иуда при любой власти притирается – еще и женщину ни за что обозвал. Уберите это существо с эфира!!!!!!!!

 • Бонд

  Огидно дивитися та слухати зверхнього та психопатичного пана Гримчака: останнім часом він завсідник різних телешоу, і повсюдно ведучі закликають його бути елементарно тактовним та зваженим. Умовляння, як бачимо, не працюють, знову і знову цей пихатий горлохват наражається на скандал…
  Не кращим чином поводить себе і “політичний ” пан Фесенко. До початку телешоу напувайте таких “орателів” валер”янкою.

 • Александр

  Уважаемый канал ICTV, смотрю этот канал больше и дольше всех остальных, Факты, программу Стогния, только правда, инсайдер, и проч. смотрел множество хороших фильмов. Изо всех Укроканалов ваш канал мною самый просматриваемый. У меня вопрос,- зачем вы засрали весь вечерний эфир этим дизелем шоу? его ну очень много, и хоть я по натуре спокойный человек, но когда в 21.20 начинается эта дизельская музыка меня начинает типать!!! понимаю минут 30-50 эфира, ладно рекламы у вас вечером стало так много что в магазин можно не спеша сходить, пусть это заработок… но этот бред (на троих и дизель шоу) вы крутите до позднего вечера… еще и в пятницу как гвоздь в крышку. У ваших продюсеров и редакторов кризис?- пересмотрите телеафишу вашего канала пожалуйста, или это просто п…….ц!- говорю от себя, но не довольных очень много.

 • Елена

  что за музыка из рекламы фильмов “Спасение” и “Принц”? скажите пожалуйста

 • Віталій Гуменюк

  чому сторінка російська переважно,ми в рашці?!

 • Давид Гоцман

  Бля-а! Уберите это быдло Бурбака!

 • Ирина Таран

  Вам пани Луценко до Юли Владимировны, как до луны пешком.

 • Денис Денчик

  Харків, провайдер Тріолан, поганий сигнал вже декілька днів

 • Natalya Griyova

  Да. что -то со звуком.,как вроде пленку зажевывает, особенно во время паузы, например – НА ТРОООУИИх. А в остальном все хорошо!!!

 • stah007

  Почему просмотр онлайн очень сильно висит?,поправьте!

 • ІВАН

  Пан Зубков Бреше так само як БРЕШЕ по ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІІ 33 громади ЧЕКАЮТЬ від вас РІШІНЬ

 • stah007

  Не получается авторизироваться на сайте ictv,никак,поправьте.

 • Vitaliy Popadinetc

  Питання: Як шахтарі на окупованих територіях отримують зарплату, якщо нацбанк немає кореспондентських рахунків з ЛНР,ДНР?

 • Как связаться с ICTV ? у меня такой прикольный репортаж есть для канала , просто убойный

 • Andrej Seet

  Поставок пожалуйста заставку о смене спутника на весь экран,а-то 40% экрана маловато!!!

 • Fox Sha-Rom

  НА КОЙ ХЕР НАДО ЭТА СТРОКА НА ПОЛ ЭКРАНА О СПУТНИКЕ!!!??????? Я БЛЯДЬ КЛАЛ НА ВАШИ СПУТНИКИ У МЕНЯ КАБЕЛЬНОЕ !!! НАХЕРА МНЕ ПОСТОЯННО СТРАДАТЬ ОТ ВАШИХ БЛЯДЬ ПЕРЕМЕН??? ХОТЬ БЫ НИЖЕ ЕЕ УЖЕ СДЕЛАЛИ, НО ЭТО ЖЕ УЖЕ ЧИСТОЕ ИЗДЕВАТЕЛЬСТВО – ПОЛ ФИЛЬМА НЕ ВИДНО!!!!

 • sasha_shandra

  Уберите это объявление с пол экрана про спутник, невозможно смотреть фильм!!!

 • Юрий Головченко

  гнида

 • Юрий Полянский

  тэтэрук научился лапшу вешать??? Шо он думает что за экраном бараны сидят??

 • Юрий Полянский

  Ещё одного барана в верховну зраду провели.

 • Юрий Полянский

  Просто в шоке, год назад два слова в купу связать не мог, чичас приоделось, чудо, и учит жизни.

 • Юрий Полянский

  Дурилка картоновая – суспильство все розумие, просто, курва, надо работать.

 • Юрий Полянский

  Фонит.

 • Юрий Полянский

  Пральна врать сложно, заикаешься?

 • Юрий Полянский

  Много славей говнишь.

 • Юрий Полянский

  Цэ фахивэць? Скильки ий рокив?

 • Юрий Полянский

  Пьятый момэнт – иды в дупу.

 • Юрий Полянский

  Чё чувак соберается переверять?

 • Юрий Полянский

  Депусрат, сраный.

 • Юрий Полянский

  Пральна, нарвутся на хе…

 • Юрий Полянский

  правильно, убить средний и малый бизнес – прямой путь к катастрофе.

 • Юрий Полянский

  Андрюха, не смеши мои седые яйца.

 • Юрий Полянский

  Дайте адекватный продукт.

 • Юрий Полянский

  Експирты, дохловыны.

 • Іван Омельянович

  Щось мені не віриться коли Яйценюк говорить про те що не піде головою Нацбанка. Він вже колись казав що з ганьбою жити не буде і як що куля в лоба, так куля в лоба. Що з того стало ми всі вже побачили.

 • Vladimir DrPoruchik

  Загроза країні, звичайно внутрішня. В першу чергу вона виходить від політиків типу Яценюка, Порошенко, Авакова та подібним….

 • LVDua

  Питання до всіх!
  Майдан – особисто для мене – мав мету : – З ЄС – ми Вас (бонзів) . З РФ – Ви нас.
  Те що сьогодні відбувається з Насіровим – це ми Вас?….чи ще ні?

 • LVDua

  Питання до пана Рудика .
  – Чому Ви відверто зневажаєте співробітників НАБУ і вихваляєте Насірова. Чому? В чому причина!?

 • LVDua

  …. а чи є серед спікерів хоч одна б людина яка живе……. на 10000 грн. в місяць.

 • LVDua

  24 канал на ФБ. ПОЛІТИЧНА МАХІНАЦІЯ!! УВАГА!! Всі коментарі які проти “блокади” чи критика “Самопомічі” просто не відображаються в коментарях! Вони не блокують , виходить що Ви пишете сам собі!! БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!! Це просто ПІДЛІСТЬ як на мене!!

 • LVDua

  24 канал на ФБ. ПОЛІТИЧНА МАХІНАЦІЯ!! УВАГА!! Всі коментарі які проти “блокади” чи критика “Самопомічі” просто не відображаються в коментарях! Вони не блокують , виходить що Ви пишете сам собі!! БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!! Це просто ПІДЛІСТЬ як на мене!!

 • Victor Vsh

  Энергоблоки АЭС НА ДИСПЕТЧЕРСКИХ ОГРАНИЧЕНИЯХ. Для того, что бы сжигать УГОЛЬ.
  Если тарифы не учитывают РОТЕРДАМ+, ТО
  1. Зачем его (тариф) вводили
  2. Почему его не отменили, як нікчемне (юр. термин).

 • Павло

  90% населення України підтримує блокадників. Свободу і правду не спинити!

 • Тато

  Велике прохання до ведучого – приберіть зі студії хама Гримчака!!! Абсолютний ноль в економіці і політиці, цей недоук хамить нормальним доповідачам, ображає іх, а за одно і нас, людей в студії і біля екранів!!!

 • Александр Карпенко

  А давйте запитаємо у шахтарів і металургів окупованих територій – якщо ви вважаєте себе громадянами України, чому не скажете про це в голос, вийшовши хоча б раз на головні площі своїх міст чи хоча б перед адмінбудівлями своїх підприємств. Адже колись Ви і в Київ приходили, щоб Вас почули. Без Вашої реакції всі дії суспільства України нічого не дадуть.

 • Илья Варшавский

  как эти БЛ* -олигархи и зам министры,советчики не понимают… что они брехали брехали и брешут.. НАРОД им НЕ ВЕРИТ, и чем больше они будут нас убеждать в том что БЛОкада это плохо, тем меньше народ им ВЕРИТ.

 • Sergey Plastun

  не буду коментувати нашу рідну пропаганду. правду тут розповідали лише в 14му:( мене цікавить інше: коли буде вирішене питання з недостатніми ресурсами сайту? невже не передбачили, що після введення платного IPTV навантаження на сайт значно зросте? Вам не набридло спонсорувати піратські сайти?

 • Ruslana Pokotilova

  О, да!! ВВП растет не по дням, а по часам…Только почему-то при росте ВВП финансовое состояние украинцев как-то не наблюдается. И еще один вопрос. Откуда Гройсман взял такой рост ВВП? У нас что? Работают новые заводы, появились новые рабочие места?? Нет. Так откуда рост? за счет налоговой удавки на средний и малый бизнес. Но и они на ладан дышат..Все это очковтирательство уже просто раздражает. Лучше пусть вернуть украденное у граждан, начиная с офшоров и электронных деклараций. И сразу наполниться казна..

 • Nikolja Teslja

  Шановний Гройсмане. Скажіть будь ласка. ВВП в нас росте,в якому сенсі. Виручка за продану продукцію? кількість проданої продукції, чи якість проданої продукції. Я дивлюся наступне. Ціна на товари, виросла в середньому в два рази… енергетика взагалі, ціни за межею фантастики- з погляду 2014 року. За три роки- в населення “офіційна зарплат виросла в три рази… Але купівельна спроможність впала в три рази.

  Кожен поважаючий себе підприємець скаже- реальна зарплата це не та котру мільйонами видають. Мільйони і раніше отримвали… Реальна зарплата- це та зарплата, за яку реально можно купувати… А не так, щоб з субсидією пів кварплати заплатити… потім їсти нічого, пішли в парк, нарізали гілок і сосуть їх, як мішка лапу….

 • Nikolja Teslja

  Шановній Гройсмане- ви патріот? Якщо ви патріот- то оголосіть надзвичайний стан в енергетиці. Видайте указ кабінету міністрів- з гаслом- ЗАБОРОНЕНО, ЗАБОРОНЯТИ,
  В Україні постійно йде заборона продвигання нових технологій від населення… силаються що ви пане Гройсмане відаєте накази, а також пан Порошенко. Повірте- заборона Розвитку нових видів енергетики, також здатна створить майдан.

  Пане Гройсмане- передайте привіт Князюу України Порошенку. І запитайте- можливо настав час- оголосить надзвичайний стан в енергетиці- Запропонувати винахідникам представити Свої проекти. А інвестори їх розглянуть і будуть інвестувати.

  Винаходів багато- але їх блокують починаючи від низів і до верхів. Не має значення хто придумав указ- якщо його підписав Порошенко.

 • Петро Андруховець

  Тогувати з ким??? З вбивцями?!!!

  • Nikolja Teslja

   Ну розумієш. там мабуть, є доля в ділі. Продають газ…. З цього Гройсман отримує кошти… продають вугілля теж отримує…

   Просто я тому, що відбувається в Україні- не знаходжу інших пояснень.

 • Nikolja Teslja

  Шановний гройсмане. Ось Дивіться Є установка Самуїла Кругляка- винахід 2015 року- добування енергії атмосфери. Скажіть будь ласка… за два роки скільки разів ви розглядали установлення таких екологічно чистих електростанцій. Вартість виробництва електрики на яких складає 3 копійки(0.03грн)… тобто електрика в 10 разів дешевша, ніж нафти та газу…

  А ви все наростимо нафту і газ… гроші на вітер викенемо…. Замість того, що б використовувати економічно більш доцільні Украиїнські технології.

 • Лариса Тимченко

  так пусть Сироид и отдаст свои бабки за тих хлопцев! Почему у нас отб

 • Петро Андруховець

  фесенко, іди повоюй, а потім будеш барижничати разом з порошенком. Негідник!

 • Vasya Batareykin

  Мда, превращается канал в х. знает что. Набрали жополизов шоколадных полную студию и кидаются сворой на нормальных людей.

 • Петро Андруховець

  То ви ведете гібридну війну чи торгуєте?!

  • Nikolja Teslja

   Вони їблом торгують, і з народом воюють… Це єдине пояснення… Дійно настав час зняти недоторканість з депутатів.

 • Ruslana Pokotilova

  Кодло змеиное собралось и шипят на Сыроид…Противно. А люди не дураки, ей аплодируют…Это- реальная оценка ее действий. Сыроид молодец. А эти продажные участники – запроданцы..За кусок хлеба хозяину руку будут лизать. Блюдолизы..

 • Петро Андруховець

  Не експерти, а екскремнти.

 • Nikolja Teslja

  Гройсман- предложі своему кодлу у верховной раде Украині. Проголовсовать о Запрете понятия недоторканість. Всі відповідають закону- в тому числі й президент.

  Маю сумніви, що президент поїде в кабак на окраїні міста, Де він когось убє, і йому знадобиться його недоторканість…

 • S_1117

  Таке враження, що більшість експертів і депутатів, що присутні в студії не дивляться телевізор, не читають газет, не знають, що таке інтернет і не сплачують комунальні послуги. Корумпована влада остаточно втратила довіру народу і щоб вона вже не робила – все сприймається людьми як чергова хитрість задля збереження можливості красти і далі.

  • Nikolja Teslja

   Гройсман не сплочує. ХД, нафига премєру сплочувати Кварплату- да йому за державний кошт щас все подають…

   Я повірю- що спочатку він був добрим, щас менш добрий. Але я б пропонував дещо нове.

 • Nikolja Teslja

  Увага Я звертаюся до народу України… Настав час оголосити пятирічку Наздзвичайного стану в енергетиці. Гройсман… Роздурукуй цей текст та підпиши…

  Ми прикликаємо інвесторів- ми бажаємо для вас створити добрі умови- тому ми вас просимо написати, які саме умови ви важаєте добрими- а ми глянемо і скажем- можем дати чи не можем.

  Ми прикликаєм винаідників- одним словом те саме що і інвесторам… А також, винахідник має право, представить свій проект- і жоден вчений не має права забороняти.

  Схохі винаходи, ми обєднуємо в одну групу- що б в нас було не тисячі різних пропозицій. А наприклад 50 пропозицій з уточненнями.

  Прошу народ України обдумати як вийти з кризи… обговорить одне з одним і так далі.

 • Nikolja Teslja

  Пропозиція Пану Гройсману. Для більш кращого розуміння Верховною радою, президентом, та кабінетом міністрів України.

  Пропоную. Зменшить запплати, Окрім зарплат військових… для них зробим виключення. Зменшить зарплати всіх посадовців до мінімальної зарплати. Президента, премєра. і так далі. Потрібно Не доотримання зарплат, перевести в “премію”. Відслужив президент 5 років- нічого не натворив… отримай премію… в пять чи вісім мільонів грн за пять років…

  Досить захмарніх зарплат. Чиновник повинен жити відповідно мінімальній зарплаті. Якщо раптом- зявиться відео підтвердження- що живе на не мінімалку… питання про звільнення… Президента, чи Премєра, чи депутата- не має значення. Просто реально- дрищики- ви народ вже по настоящему достали… народ тримається з останіх сил… Нервово потираючи рушницю… яку вже навіть можно отримати безкоштовно… бо вже зброї навезли стільки- що хранить ніде… і інколи їх навіть дарують….

 • S_1117

  Питання до представника Президента у ВР. Таке враження, що більшість експертів і депутатів, що присутні в студії не дивляться телевізор, не читають газет, не знають, що таке інтернет і не сплачують комунальні послуги. Корумпована влада остаточно втратила довіру народу і щоб вона вже не робила – все сприймається людьми як чергова хитрість задля збереження можливості красти і далі.
  Як Ви плануєте повернути довіру народу?

 • Branko

  Все ПАорошенко продались… С Охрименко все ясно, но как ФЕСЕНКО мог??? А ведущему вестИ остро шоу надо подучится…

 • Stepan Pazyn

  Блокада призведе до втрати території? ВИ, політики поставили на шальку терезів ПІДПРИЄМСТВА і ЛЮДСЬКІ ЖИТТЯ!!! Гинуть молоді бійці, війна ТРИВАЄ ЧЕТВЕРТИЙ РІК… а хтось сильно переймається за підприємства. ВЕРНІТЬ ГРОШІ з ОФШОРІВ! Заберіть ГРОШІ в е-Декларантів!!! І зрештою посадіть злочинців за ЗЛОЧИНИ на Майдані! Але цього ви НЕ ЗДАТНІ ЗРОБИТИ, ви й далі будете вичавлювати гроші з народу і далі продовжувати “мирну” війну, перепрошую АТО. ГІРКО! Наша влада бла-бла-бла, а журналісти тільки підтримують ці пусті обіцянки і розмови. Таке враження що ВИ – НЕ з народу, а на підгодівлі в олігархів.

 • Олександр Задорожний

  Питання до Вовка: Де в Україні той ринок газу? В чому є зниження, якщо пів року я буду на дачі і не буду користуватись газом а абонплату повинен платити кожен місяць? За пів року я переплачу мінімум 600 грн!

 • Maria Pakhomova

  Вот вам и установка бесплатных счетчиков на газ в многоэтажках. вот и вылез боком этот бесплатный сыр. Осталось ждать того же от горводоканала и от облэнерго.И Укрлелеком сейчас потребует кроме абонплаты еще и посекундной тарификации, и мобильная связь свой кусок пирога захочет откусить. А потребителей с газовыми плитами практически полУкраины, а не 4%

 • Алексей spring

  Вітаю ICTV!
  Сьогодні, дякуючи черговому випуску “Ранок у великому місті”, ви стали в один ряд з “Лайф-Гав”, “Звезда” та іншими “раша-ТV”.
  “Утро в большом городе”! Поздравляю вас… После сегодняшнего вашего, слегка завуалированного, “разъяснения” о том, что защитники Украины, оказывается, чуть ли не бандиты с большой дороги я, дончанин, окончательно убедился в том, что зарплату ваши ведущие получают в Москве!
  Пишу комментарий специально на русском – вашем язИке!
  Судячи з поведінки ваших ведучих (особливо лисого педрили!), українська вам не зрозуміла і противна. Тож… СЛАВА УКРАЇНІ!!!
  Привіт з Донецька!!!

 • яна

  Увага!Розшук!Пропав хлопець Вінарський Іван Іванович,1996 року народження,04.04.2017 р.пішов з дому в районі 12.00 год,і не повернувся!був одягнений в сіру куртку,та джинси.Всі хто щось бачів або чув прохання зателефонувати 067-415-85-39!Не будьте байдужими до чужої біди!

  https://uploads.disquscdn.com/images/109542d24eb54f00602ca717aca26a4741504c0f0c369dede69d2d872fd6ad1a.jpg

 • Creedence Clearwater

  Надзвичайні новини нагадують російські канали або Шарія. Таке враження що Стогня давить жаба що його не запросили працювати в поліцію. Мабуть і пенсію малу дали за багаторічну боротьбу зі злочинністю.Як же він хвалив свого часу міліцію! Невже вона тоді працювала краще?.А ця ведуча , що начебто зійшла з ОРТ? Жах. З такою насолодою поливати брудом все що робиться в твоїй країніі. Не здивуюсь риториці – доскакались і кастрюлеголові. Все до того йде

 • Олег

  Почему ни один канал не осветили тему остановки крупнейшего металлургического комбината ДМК в Днепродзержинске сейчас Каменское?Туда выбрали уже нового Енакиевского! директора.Так что скоро будет ДНР 2?

 • Andrew Zabel

  БЛІН!!!!! і як його дивиться?!

  #11 INVALID STREAMTYPE AND/OR STREAMSERVER SETTINGS FOR PROJEKKTOR – INLINE HLS VIDEO SUPPORT.

 • Сергій Українець

  Хотілосяб почути від пані Соколової:навіщо і для кого Ви розповсюджуєте інформауію про є-декларації?!Як до мене.то висновок один:час брати до рук зброю і відстрілювати Порошенків.Насаликів і прочих,прочих міліардерів,якіц хизуються вкраденими.так,так,-вкраденими!!!міліонами,у той час ,коли з легкої руки Ще одного мафіоза,(Кучми) “пересічні” громадяни жебракують за зарплати у півтри тисячи грн.

 • Роман Задонцев

  Ну, да. Господарями можете только вы быть и ваша “братва”. Все же остальные землю “загубят”. Ты “минтистр”, мне не нужен. Иди На х

 • Віктор Динис

  Долбо….би!!! Онлайн долбо…би!!!!

 • Zinoviy Kozak

  Сьогодні найбільше християнське свято – Великдень. А на вашому каналі валять повним ходом серіали про ментів, сбушників і тому подібну білібірду. Що немає більш позитивної теми? Чи не вистарчає розуму докуматись, що людям у горлі вже стоїть цей шлак? Є повно фільмів та мультфільмів позитивних, тисячі історичних і біблійних, крім того десятки тисяч сімейних, романтични і комедійних фільмів. Задумайтесь. Аудиторія таким чином, як ви поступаєте, може звузитись. Веселих свят! Христос Воскрес!

 • Лилиана Садохина

  Про отравление суши в выпуске от 24 го , уменя в том же ресторане подруга с парнем отравились , никуда не обращались , но отравление было сильное !!!!

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору