07:15 Факти. Інформаційний випуск

Дивіться далі

07:20 Ранок у Великому Місті
07:45 Факти. Інформаційний випуск
07:50 Факти. Спорт
07:53 Dizel-Ранок
08:30 Ранок у Великому Місті
08:44 Звіримо час
08:45 Факти. Інформаційний випуск

Факти

0 0 - 0 0 Коментувати


Дивіться на ICTV

 • Петровский

  Какой буддизм в Индии ?! У них религия ИНДУИЗМ

  • Буддизм – монотеистическая религия, философское учение о духовном пробуждении, учение Просветленного. Он возник в Индии, сформировался в Восточной Азии и является одной из самых крупных мировых религий.

   Индуизм – древнейшая политеистическая ведическая религия, совокупность традиций и философских школ, возникшая и получившая распространение на Индийском субконтиненте. Подробнее: http://thedifference.ru/chem-otlichaetsya-buddizm-ot-induizma/

   • Петровский

    Моханда́с Карамча́нд «Маха́тма» Га́нди – и что он был буддистом?

 • Nikolja Teslja

  Мені соромно, дивитися телебачення. Створіть Свободу слова. Що я важаю треба зробити. І кожен говорить, що він готовий особисто зробити. Щоб потім не було відмазок, що хтось не хоче робити.

  підкажіть будь ласка. Коли скінчаться казки, для дорослих. А почнуться реальні справи. Коли запрацює наука України. можливо не варто хапатися, за нездіснейне велике. А просто почати з наменш затратних малих дрібниць. Такою дрібницею може стати нова енергетична політика. оголосить Український конкурс народу з фізики. Визначить кращу пропозицію, і впровадити її.

  Я просто навожу приклад дрібниці.
  Ви отримаєте такі приклади теорій. Ядро землі гаряче, а атмосфера холодна. З чого випливає, що земна кора, має гарячу та холодну сторони. Оскільки в земній корі, є різниця температур, і має електропровідність(бо існують телургічні токи). То потік тепла з ядра в атмосферу, крізь земну кору, викликає різницю напруги. Що приводить, до зарядки ядра землі електропозитивно. А поверхні землі та атмосфери, елетронегативно. Відповідно, повітря заряджається електронегативно, і повітряні потоки атмосфери, рухають електронегативне повітря.

  Чому ви боїтеся, що народ почне висловлювати власні теорії у фізиці наприклад.

 • Nikolja Teslja

  Щє одне питання. На свободі слова, варто б питати, що ви важаєте треба робити. Що особисто ви для цього робите. Що для цього роблять інші.

  Бо дуже легко, кричати що всі погані. А питання чи ви самі хороші.

  А тепер з мого Хобі в фізиці. Радіолампами, можно добувать тепло навколишнього середовища та виробляти електрику. При температурі 200Кельвіна, для цього потрібні радіолампи, з великою площєю катода та анода.

  Наприклад “Конденсатори з фольги двох різних металів, один катод інший анод, пористий діелектрик та вакуум між натодом і анодом. Бо відстань між ними(катодом і анодом) 0.01мм-0.1мм. товщина катоду і аноду 0.002-0.02мм. 100 метрів квадратних, площі катоду і аноду в радіолампі при температурі 200кельвіна, потужність буде понад 1 ват на годину, виробництва електрики, з теплової енергії навколишнього середовища.

  Це дорогі радіолампи. Але вони дозволять створювати автомобілі на радіолампах, що виробляють електрику, з тепла навколишнього середовища.

 • Лариса Тимченко

  Противно смотреть – ВРУТ ВСЕ!

  • Sashok Sashok

   нтв дивись….

   • Иван Василишин

    Який ти дотепний…. ха-ха

  • Есть вопрос

   А вы начните с себя – попробуйте не врать мужу и начальству для начала. Потом подругам. Вот вообще не врать, ни капельки. Правда и ничего кроме правды. И если удастся вам продержаться так хотя бы месяц – начинайте упрекать. А так звучит очень несерьезно.

   • Лариса Тимченко

    Согласна! Но мое вранье при обнаружении – бьет по МНЕ, а их вранье тоже бьет по мне и по остальным, а им ПО х….., им только ЛУЧШЕ. Так, можеТ, не надо этим “гаденышам” от власти верить??? И голосовать за них,,,,

 • Alextinovich

  ДА, ПРИЧИНА ВСЕХ НЫНЕШНИХ БЕД-ЭТО ДОГОВОРНЯК В ВИДНЕ ОЛИГАРХОВ ПОРОШЕНКО И ФИРТАША, СМОТРЯЩЕГО ОТ РОССИИ, О ДАЛЬНЕЙШЕМ ДЕРИБАНЕ УКРАИНЕ, НЕПРИКОСНОВЕННОСТИ РЕГИОНАЛОВ, ИМИТАЦИИ РЕФОРМ И Т.Д. И Т.П.

 • вова

  скажить лучше колы вийна закинчется

  • Nikolja Teslja

   Не питай, коли війна почнеться. Вона трива вже досить довго. Одні воють- решта бенкетують. Одні сльози лють- інші веселяться. Одні голодують- інші з жиру каззяться. одні роблять, та їм заважають щось робити- інші ж ніхуя не роблять, та іншим заважають робити…

   Во істину кажу тобі, дог свідок Що це істина. Вімя отця і сина і святого Духа Амінь. господи прости мене ідіота, за те, що я такий дурний. прости Українських ідіотів, при владі і не при владі обитающих…. Амінь Амінь Амінь.

   Я звертаюся до госопода, на каналі асітіві пишучи, я творю вірш для вищої сили. Просто приснилося ночю,вирішив записати.

   Отче наш, що є на небі, хай свято буде імя твоє.
   Прилинь таєна сило, прилинь сюди,
   На своїй крилах, прилинь сюди таємна сило.

   Сонце неба й зорі й ніч,
   світло місяця поклич,
   ти в майбуття шлях вкажи,
   тайну силу приведи.

   Я викликаю силу,
   триелектронного атома,
   ви герб такий уявіть,
   У мене в руках.

   Я викликаю силу триелектронного атома.
   Бажаю щоб ти сюди прибула.

   Наказую я силі,
   прибудь, прибудь прибудь,
   Великі свої міці,
   Ти не забудь стянуть.

   Во імя господа,
   наказую таємна сило,
   прибудь сюди на своїх крилах,
   Герб триелектрона атом я тримаю,
   Щоб прибула сюди ти бажаю.

   Допоможи таємна сила,
   У війні, борись за Україну.
   Ти Україну захисти,
   Вкраїнців батьківщину.

   Ну добре пожартували і досить….

 • Віталій Побережний

  Добрий вечір.По надзвичайних говорилі що на хмельничині зявились вовки

 • Віталій Побережний

  Де саме

 • Олена

  Дивлюся програму “Провокатор” про дівчат які не хочуть народжувати, дуже сумно, в мене є багато знайомих дівчат які б з радісттю народжували, але чоловіки не можуть і не хочуть брати на себе відповідальність і як їй народжувати? Так само в мене чоловік не хотів дітей ми багато працювали, купили квартиру, машину, без батьків самі. Коли тільки я починала говорити за дітей, одразу чула, що можемо зачекати, як буде меньше роботи тоді і будемо народжувати, я все ж такі наполягала, і народила дитину у 25 років. Але тільки починала говорити за другу дитину це завжди приводило до сварки, в кінці кінців ми розлучилися. Зараз дякуючи другому чоловіку маю другу дитинку, яку народила у 39 років, і зі мною і з дитиною все гаразд. Але маю заперечення все ж маю декілька подруг які мріють про діток, але їхні чоловіки не хочуть мати дітей, навіть не давно одна з них розлучилася саме з цієї причини. Скажіть як народжувати, виховувати, забезпечувати дитинку, як що ти сама? Дуже образливо!!!! Дівчата хочуть народжувати.

 • serzh693 .

  Я можу почути приклад небрехливого телеканалу, хай і не українського?

 • vadim

  где онлайн ,там где должен быть эфир стоит постер свобода слова?

 • Алексей Петрович

  и где вопросы задавать? опять лохотрон…

  • Есть вопрос

   Так все тут же вроде вопросы и задают

 • Иван Василишин

  Тема надзвичайно актуальна для пересічної людини )))) Погано, що тільки Росія не боїться бу-бу-бу Клімкіна (скорше рже з нього). Пропоную наступну тему передачі ” Чи є життя на Марсі? ” Результат обговореннь буде однаковим і всі покажуть які вони розумні і красиві….Головне після того зменшаться тарифи і Україна стане заможнішою від Швейцаріїї,….

  • Out Look

   Попробуй начать работать как швейцарец. А там уже можешь кому-то предъявлять. И да, все покажут, что они умные и красивые. Кроме тебя. Потому что плохо быть тупым уродом, как ты еще этого не понял? Плохо быть тобой.

   • Иван Василишин

    Монера общения явно дает понять что ты просто галимый гомик–а проще педераст, так что просто пойди и вздернись голимое москальское гавно!!!!!!!!!!!

 • Vyacheslav Tretyakov

  Никто из присутствующих не говорит о ВОЗМОЖНОСТИ попасть в Госдуму РФ антипутинской оппозиции , которая объявила своей задачей ИМПИЧМЕНТ Путину! Это ПАРНАС и Вячеслав Мальцев в её составе! У неё уже очень много сторонников, тем более – все,находящиеся в Украине…

  • Vyacheslav Tretyakov

   ЯК ВПЛИНУТЬ ВИБОРИ ДО ДЕРЖДУМИ РФ НА УКРАЇНО-РОСІЙСЬКІ ВІДНОСИНИ?

   Ответ мы так и не услышали. Потому, что все присутствующие обсуждали совершенно другие вопросы, один из них: разрешать ли проводить эти выборы на нашей (Украины) территории. Ответ на него и, как следствие – на главный, был бы очевиден, если выступающие “политические деятели” (министры, депутаты, политологи, эксперты и т.п.) ответили на один вопрос: К каким изменениям в раскладе политических сил в ГосДуме приведут выборы 18.09.2016 г.? Есть ли в РФ оппозиционные силы, ставящие перед собой цель – ИМПИЧМЕНТ Путину, радикальная смена внешней и внутренней политики РФ? А ответ прост : Да, есть. Это партия ПАРНАС и второй номер в её списке Вячеслав Мальцев.
   Но кому ЭТО ( импичмент Путину, прекращение войны, освобождение оккупированных и аннексированных территорий и т.д.) выгодно? Народам.
   А кому не выгодно???? (P.S. “темники”, по прежнему, в ходу…) 5.11.17

 • Иван Василишин

  Агов , брехуни… а чому йде в перерві реклама?… Питання можна задавати антіпросперантам чи водофону??? Фуфлогони…..

  • Курт Книспель

   так свобода слова, ж, без цензури

  • Out Look

   Дядя, походу ты раскрыл заговор. Лжецы и “фуфлогоны” (у вас же так в колониях исправительных говорят?) – точняк, пустили рекламу чтобы СКРЫТЬ ПРАВДУ

 • Курт Книспель

  питання доо всіх учасників, чому в українському медіапросторі до сих пір ідутьт россійські серали і фільми? де “Пропала грамота”, “Тіні забутих предків”, Карпатське золото” “Чорний птах з білою відзнакою”, “Альф”. “карусель”, “Германова голова”

 • Курт Книспель

  відповідно до Женевської конвенції, турбота про місцевих жителів на окупованих теритиріях лежить на окупантові, чому УкраЇна не припинила будь-які поставки продовольства, медикаментів, елетроенергії, води і т.д. на свої окуповані території? адже якщо окупант не зможе забеспечити нормальне і песперебійне постанчання цих ресурсів, окупанту можна виставити притензії в геноциді. дякую

 • Мега Полис

  Я вважаю що не потрібні
  Все одно що з баранами, будудь красти, вбивати і брихати.
  РФ брихливі нацисти.

 • Іт Тек

  Щодо комента ведучого з “Ранок у Великому Місті”, прихильника Зеленського.

  Пилип Катін
  3 хв ·
  Для всіх із “лішнєй ізвілєной” та “нєправільнай чєлюстю”, які є прихильниками Вовчика Зеленського, перекладаю для вас його виступ:
  “Твая мать блядь, патаму шта начальнік ЖЕКа крадьот труби і крани”

 • надія

  Дивилася Надзвичайні новини від 12,09,2016.Ролик “Шкільні звірства” названий занадто кричуще.Це звичайний нещасний випадок.Треба всім слідкувати за дотриманням правил по техніці безпеки.Учениця не бігала за учнем з сокирою, щоб відрубати палець. А телеканал має правдиво висвітлювати події, а то яка думка про компетентність працівників каналу, коли вони навіть Імені директора школи правильно написати не можуть .замість Богдан написали Ярослав.

 • Юля

  Стас Толстошеев-пример современного убийцы .
  сейчас модно убивать машиной-не накажут.
  он мажор- а кто прокурор????,судья???,следователь????.
  p.s.ваши новости напоминают набор слов ,правды мало и толку то же.

 • Lon

  Так лжут, что не краснеют, это они крах на Украине устроили и говорят что типо мы будет все это г**но отгребать, ничего подобного они на зрителей лапшу на уши налепят, а потом ограбят – все просто.

 • Fear

  Вова Гройцмен – брехло. Он и есть популист №1.
  Какие нафиг 13-15% платы за квартиру по субсидии? Почему он не говорит про ограничение норм потребления? Скоро доведут до того, что субсидия будет на 5 кВт/ч в месяц и на 2м3 газа. А остальное – с 300% переплатой.
  Мне прислали из управления соцзащиты бумаги о назначенной субсидии. Её размер 0 (ноль!) гривень. При том, что доходы стали меньше, чем были до июня. УРОДЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  А этот брешет по всем каналам, что все будут обеспечены субсидиями. Они меня уже загнали в ситуацию, когда я не буду/не могу платить за коммуналку. По их сраным тарифам.

 • Александр

  для безработного эту субсидию вобще нереально получить -очередной треп с комунистическим задором

 • Александр Поляков

  Почему газ для автомобилей за полтора месяца поднялся в цене почти в дважды? На газу ездит в основном самые незащищённые слои населения… и Вы их обобрали в два раза…Супер доходы для коррупции…Сколько же можно издеваться над народом?

 • Валерий Доценко

  а во время рекламы и на сайте идет реклама

 • Христина

  А у всіх зі звуком все добре? Чому у мене музика, під час трансляції каналу, вже другий день, як на заїждженій пластинці?

 • Banders20 Galak

  Ребята канала, и прекрасные девушки! Вот скажите, ведь с детства учили смотреть в свою тарелку!!!!!! Постараюсь быть кратким. Накипело…….. Рассеяни и Рассеяни, ЧЕГО ж ты СУКА (..Литературное..)! Украина не смотришь на свою “ОГРОМНУЮ ЖОПУ”, которая творится в стране!!!!!! Чего вы, все любите об/сырать кого/то но только не себя. ДА наш “ПОРОХ” и вся его “ШАЙКА”, по хуже будут 1000….чи, “Путинов/ГАВНО”!!!! Журналюги вы жалкие толку мне с того что Путин+;какой/то “ПОЦ” равно Любовь! да где блин видано что бы я молодой отец (34) ребёнка 1,5 годичного, херячил на двух работах,(зарплата в месяц 4000 грн), на благо Шуфрычей, ЮЛЬ, ОЧКАРИКОВ-Кроликов(котрые на воровали и нима!((((( ОП Фокус….. А Наш -“Путин-(Порошенко)” Гавно которое на обещало, и ржЁт с НАС, что Уйма молодых, а не молодых заметьте те и те, были Патриотами Своей Страны, и в итоге что……. Люди помогите не хватает 100000 Эвро, которые “НДВРУ”, на минуточку задумайтесь Народный Депутат Верховной Рады Украины, Лично мне и даю голову на “отсечение”, хватило бы в парламенте и 51 с половиной депутат, так как Большинство “Ездит,Строит (типа для Украины), и в Первую очередь живёт за Наши кровные налоги,,,,,, Я так же Могу как и 999999999% населения страны сидеть ни чего не делать, иметь крутой телефон, модель любовницу и соратников которые, 16 июня 2016 г. на днюху Иванчука в Монако, обошелся имениннику порядка 350 000 евро. Откуда Бля у него такие деньги, да я говорю так как я работаю на 2-х и жена на одной роботе и взять всех моих родственников и однофамильцев и Бог его знает наверное и пару соседей попросить так и 100 000 Эвро не наберётся, а тут бац чуваку пару 10-ков а унего Лямы !!! Хотел быть кратким и адекватным( не удержался )__ Вы ближе к Порошенку подходите чем Мы, напомните как все Януковичи-легитимные (возле Путина), до сих-пор благодаря Народу! И вы перестаньте танцевать под Дудочку; показывайте всю правду что зерна у нас до…..я, но хлеб 8грн. а всё благодаря продажам за границу!!!!! Смотрите в свою тарелку покажите; Хотя не показывайте, всё-равно ничего не поменяется пока к ВР не подъедут танки наших с ВОЙНЫ “Ато”как её принято называть, но так что бы все 1000 депутатов, потому как и крысы которые живут в ВР, так же воруют. и спросят ребята где зарплата в 1000 грн за день. Да НАСРАТЬ на деньги это всего лишь 45$ а лечение ранего….. я считаю легче застрелится самому чем, мои родители пойдут возьмут кредит в Банке(какого-то депутата) и потом у всей Страны просить помогите….. а Порох Ржёт и говорит мысленно, что там нужны такие как ОН, с миллионами. А не вы со своими даже 100 долларов в месяц((( на секунду задумайтесь в Болгарии, где экономика слабее нашей. Во много раз, уже 17 лет, один и тот же курс, Эвро…. для ОЧЕнь не ознакомленных ,это за 10 левов “Грубо” говоря 5 Эвро, а вот за 10 грн Они готовы платить 50 стотиков, как Росс_Рубля, у нас. А, у нас как не премьер так транш, и воровство и “Типа” деньги, а это примерно 99999999% уходит на армию, откуда Генералы за определенный процент несут назад “Народным”. Обидно слышать что Артек в Буковеле для Нашего ребёнка стоит 12 000 грн за 14 дней, а вот Болгары скоты, в автобусах (маршрутных) наклеили, что дети от 0 до 7 лет бесплатно, но Чужие( так и пишет) платит полную стоимость билета не зависимо от возраста, вот так а мы в Эвропу рвемся….. МЫ там и за….. ни кому не нужны

 • Василь

  Что со звуком? как будто пленку жует)

 • серый

  95-кварт ал-срамота

 • серый

  це дуже цікаве шоу!

 • Тарас

  Как смотреть ICTV в Польше? Самарт тв вас нет месяц ,если не больше. Онлайн тоже не работает.Ограничивать свое присутствие на медийном пространстве когда Российского тв МНОГО в любом формате просто смешно!!!

 • Владимир Козачук

  https://uploads.disquscdn.com/images/6fb47fdf973114f19138b28857e5e2701d35f03ca68695d16a82adea9da07f2f.png

  Какого …. Почему не возможно смотреть онлайн?

 • Владимир Козачук

  странная политика канала вместо ответить почему нет онлайн-трансляции удаляют комент

 • Владимир Козачук

  что с трансляцией?

 • Альона

  Допоки існують такі КУГУТИ,які,навіть,не вміють елементарно висловити свою думку,то всяка нечить,і в тому ж числі-підофіли,будуть робити все,що їм заманеться.Як можна було не перевіривши дані пролюдину,назначати її директором?не бути цій державі процвітаючою,бо кугутство процвітає повним ходом

 • 098ola

  Спасибо,каналу за советский детектив(десять нигретят) посмотрели с семьей с удовольствием. Желаем побольше в таком жанре лицезреть!!!

 • Сергей Титекин

  Вот что за хрень вообще вы показываете??? Какого лешего так обсырать Кировоградскую область, где дороги реально одни из лучших в Украине??? Ублюдочный редактор, заказной сюжет??? Сколько чмошники на карман положили за сюжет???

 • Volodymyr Motyka

  А, яким чином презумпція правоти допомогла б загиблим у Дніпрі?

  • Nikolja Teslja

   Вся б країна б знла…. Ментовське діло правоє…. За правоє діло погибли…

   • Volodymyr Motyka

    Так і без цього країна знає.

 • Oleg Shapovalov

  почему в нете нет трансляции?

 • Nikolja Teslja

  Я тут подумав. Який нам безвізовий режим з Європою. Да всю Україну, потрібно обнести колючим дротом. Не випускати з України, ні депутатів України ні інших людей…. Можливо тоді, перекипить в душі людей- бажання брти хабарі… Бо накравши гроші, за кордон не втечеш…

  Думаю варто, закрить для України, всі візові режими….

  Наступне, потрібно сотворить національний центр абсолютної енергетики. В якому представлені всі види енергетики. Ціна на вироби… Населення щоб могло купувати електроенергію, не лише по 1 грн…. а й по 3 копійкиии… Про що я?.

  ВВедіть в гуллі геніальний школяр 10 класу школи винайшов новий вид добування енергії ТСН.

  Там добування енергії грози- не розумієте звідки енергія, я вам поясню…
  Гроза утворюється трьома шляхами.
  №1. Космічні промені, іонізують іоносферу. Повітря іонізоване, в іоносфері, рухається вітром. Це відбувається в постійному магнітному полі землі. Через що виникає перемінна по середньодобовому часу напруга, але постійна на протязі короткого часу в 5 хвилин..
  №2. Ядро землі гаряче, відносно ядра- атмосфера холодна. Відповідно, одна сторона земної кори є гряча, а інша є відносно холодна… Це викликає напругу в земній корі. Через що, ядро землі стає електропозитивним. А поверхня землі, що торкається атмосфери, є електронегативною. Відповідно поверхня землі, відає електрони повітрю… Теплові потоки вітрів атмосфери, переносять отримані електрони в атмосфері.
  №3. Поверхня землі відає електрони, атмосферном повітрю, бо сонячне світло ибиває електрони з поверхні землі. Також, електрони виходять в атмосферне повітря, з поверхні землі- завдяки термоелектроній емісії.

  Ось, всі три способи торення грози в атмосфері- нажаль, якщо ви докорінно і повністью, прорахуєте варіанти утворення грози… Ви зрозумієте, що більше не існує природніх способів утворення енергії, котра пробиває під час дощу, вигляді блискавки.

 • Nikolja Teslja

  Що ж ви, голосувати на сайті не можн- діє заборона н голосування на сайті із інтернету.

 • Nikolja Teslja

  Тож ьогодні, в свободі слова- бдем бачить- лише голосування в студії свободи слова…. Без наявності голосування з інтернету.

 • Nikolja Teslja

  Вибачаюся клавіші западають… Хай зарплату добавлять- тарифи зменшать, зявляться гроші на нову клавіатуру…

  Жрать нехуй, злий як собака, скоро піду і сожру, якого небть депутата з голодухи…

 • Виктор Пасечник

  Коли Вілкул говорить, з’являється бажання придушити цю мерзоту…

 • Александр Бодриев

  Сделайте чтобы нормально работал канал в режиме онлайн.

 • Мар”яна

  Поясніть мені, чому Оксана Гутцайт на українському каналі, ведучи Підсумки тижня УКРАЇНСЬКОЮ мовою, перейшла на російську ведучи діалог з Гонтарєвою, яка є Головою НБУКРАЇНИ і вона б мала перейти на УКРАЇНСЬКУ. Позор вам за це!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Oleg C

  24.10.2016 23:00 – реклама как по эфиру так и онлайн на этой странице.

 • Тарас

  онлайн-трансляція не працює. чому ???

 • Astrayes

  Де поділось моє попереднє звернення?

 • Евгений Синкевич

  “Треба продати” говорит господин Гройсман. Вопрос, вытекающий само-собой: а кому продать? Ведь только что он, буквально проговорил следующее – “25 лет все только грабили эту державу”. Так кому продавать – тем кто может сегодня их купить?! А кто сегодня может купить? Те, у которых есть награбленные ресурсы, от 25 летнего тотального грабежа всего на свете. Мне кажется, что им не продавать нужно, а в тюрьму абонементы выдавать бесплатные, с полной конфискацией. А продавать нужно будет только (исключительно) в том случае, когда народ в Украине заработает честным путём достаточно денег, чтобы его представители смогли позволить себе провести такие финансовые операции, связанные с приватизацией тех организаций, которые будут выставлены на прозоры торги. УДАЧИ!

 • lik

  А не надо упрашивать чиновника что-то делать. Не хочет исполнять – на ветер!

 • Nikolay Plotnikov

  нехай почне з виконання вимог конституції решта все від лукавого

 • Максим Голуб

  https://uploads.disquscdn.com/images/ed5ed97e03c8799c38aac47ef13c491ce0d7306b1054786f29f0d74a76b36d93.jpg Пускай Рева прокомментирует, бюджет, в котором не предусмотрен льготный проезд, для АТОшников, который предусмотрен Законом Украины. Правительство воров и врунов

 • Игорь Вязинько

  Почему когда рассказывают про пенсионный Фонд, никто не говорит , что Для получения права на пенсию, сегодня нужно иметь 30 лет трудового стажа.

  За эти 30 лет курс доллара вырос с 0.63 руб до 25,8 грн , т.е. в 4 000 000 раз.

  Официальный индекс инфляции с 2000г по 2016 г. ( данные Минфина больше не показывают) вырос в 6,38 раз.

  Т.е. какой бы не был пенсионный возраст, инфляция все съест.

 • Serhiy Titov

  пенсійна програма – це пограбунок молодих сімей !!! відраховуючи 40 років до пенсії і так не достатні на сьогодня гроші для середнього життя ніхто не має гарантій що колись, якщо він доживе до пенсії – вона буде достойна !!!

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ