Як випадкові знайомства в інтернеті доводять людей до самогубства «Секретний фронт»

0 - 0

Як віртуальні знайомства в соціальних мережах впливають на людей? Як працює російська машина по створенню фальшивих компроматів? Що приховує портрет Мони Лізи? Відповіді на всі ці питання дивіться в новому випуску програми «Секретний фронт» за 09.03.2017!

Нова хвиля самогубств підлітків захлеснула майже всі ЗМІ. З усіх боків сурмлять про смертоносні групи в соціальних мережах і про смертельну гру «Синій кит». Як не стати жертвою випадкового віртуального знайомства, яке може привести до смерті – дивіться у новому випуску програми «Секретний фронт»!

Володіючи таємною інформацією про людину, можна домогтися багато чого. Саме за таким принципом, маючи компромат на конкретну особу можна, наприклад, зруйнувати її репутацію. Як в Росії працює ціла організація зі створення фальшивих, але ефективних компроматів – дізнайтеся в новому випуску програми «Секретний фронт»!

Багато політиків дарують один одному відомі твори мистецтва, але мало хто знає – що насправді вони дарують якісні підробки. А місцезнаходження більшості оригіналів відомих картин невідомо! Скільки ж підробок зберігається в українських музеях – дивіться у новому випуску програми «Секртений фронт»!

Дивіться програму «Секретний фронт» щосереди о 20:20 на телеканалі ICTV.

09.03.2017 20:31
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля