Олександр Богуцький знову увійшов до сотні найвпливовіших українців

0 - 0

Традиційний рейтинг «100 найвпливовіших українців» опублікував журнал «Фокус». У цьому році в почесний список знову увійшов директор-президент телеканалу ICTV Олександр Богуцький. З минулого року він зберіг в рейтингу 77 позицію.

У коментарі журналу Олександр Богуцький зазначив, що в жовтні ICTV показав кращий результат за останні роки. «Телеканал впровадив і підтримує яскраві лінійки програм журналістських розслідувань, в числі яких «Гражданская оборона» і «Антизомбі»- найкраще з того, що українське телебачення запропонувало на протиставлення путінської пропаганди, – говорить Директор-Президент ICTV. – Канал показав найуспішніший за всю історію українського телебачення серіал «Пес» і перший серіал про нових поліцейських «Володимирська, 15».

Ще одним успіхом Олександр Богуцький вважає становлення на каналі ICTV команди «Дизель Студіо» – гумористичного проекту, який в 2016 році відвоював престижну премію «Телетріумф» у «Студії Квартал 95». Також Директор-Президент ICTV відзначає той позитивний факт, що держава нарешті звернула увагу на український кінематограф: у парламенті прийняли закон про держпідтримку кіновиробництва.

16.12.2016 13:35
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля