Хочете жити, як кіт в сметані, і щоб Вас не розвели на гроші? Наша програма підкаже, як це зробити. Кожен випуск програми «Твій рахунок» - це інформаційна бомба, скерована проти аферистів і шахраїв. Нас кидають, як можуть. З кредитами і житлом, з туристичними путівками і шаленими знижками. Пастки всюди: у банках, в магазинах, в лікарнях і просто на вулиці. Чим нас труять в ресторанах? За що люди розплачуються власним здоров’ям і, навіть, життям? «Твій рахунок» покаже Вам історії, від яких хочеться плакати. Аби ви знали всю правду і могли захистити свою сім’ю.
Разом з найдосвідченішими українськими юристами та фінансистами наші журналісти шукають варіанти вирішення проблем. Ми проводимо неймовірні експерименти і розкриваємо незаконні схеми. Аби ви не переплачували, ми вирахуємо реальні ціни, а не вигадані ненаситними бізнесменами.
Ким би ви не були? Бараком Обамою, Настею Каменських чи інженером Сашком? Героєм нашої програми може стати кожен!
Дивіться «Твій рахунок» щосуботи на ICTV! Не витрачайте зайвого!
Зараз ми готуємо до ефіру нові випуски програми «Твій рахунок». Якщо Ви маєте проблеми та історії до програм, які вказані нижче, поділіться з нами. У ці хвилини ми знімаємо такі програми:

- «Краса». Крем проти зморшок додав у віці ще 20 років? Антицеллюлітний масаж перетворив тіло на суцільний синець? Хімічний пілінг призвів до опіку обличчя?

- «Робота» Вас обманули з роботою? Кинули кадрові агенції? Заробітки за кордоном виявилися аферою?

- «Одяг та взуття». Новий одяг розлізся на очах? Куплене взуття не протрималося і тиждень? Продавці відмовляються повернути гроші за неякісний товар?

- «Молочні ріки». Молоко, кефір, йогурти, сири. Знаєте правду про виробництво молочної продукції? Телефонуйте.

- «Напівфабрикати». Пельмені, вареники, млинці, рибні палички, заморожена піца. Купили і пошкодували? Звертайтеся.

Відправляйте свої історії через форму нижче або телефонуйте: (044) 590-46-03. Ви також можете залишити відеорозповідь на сайті SAY.TV.
Опитування
Яка ваша улюблена вечірня програма на ICTV?
Більше ніж правда: щопонеділка
Гражданская оборона: щовівторка
Секретний фронт: щосереди
Інсайдер: щочетверга
Антизомбі: щоп'ятниці