Олег Іваниця. Біографія і особисте життя актора «Дизель Студіо»

0 - 0

Актор «Дизель Студіо» Олег Іваниця намагається присвячувати максимум свого вільного часу творчості.

Олег Іваниця народився в 1979 році. Закінчив Інститут міжнародного бізнесу в Тернопільській академії. А також – студію акторської майстерності «Чорний Квадрат». Неодружений. Є двоє дітей: Оля – 17 років і Остап – 9 років. Олег любитель водних видів спорту.

Девіз: Творчість – це реальне життя, з якого вирізані нудні моменти. Справжня творчість неможливо без справжньої свободи. Творчість – це майонез і кетчуп в одному. Будь-яку дурницю, навіть максимально безцінну, можна подати як щось дуже цінне, якщо підійти творчо! Я – творча людина на 100%.

Доктор

Доктор, який завжди допоможе хворому з будь-якою проблемою зі здоров’ям. В образі лікаря Олег Іваниця вилікує абсолютно будь-яку недугу, починаючи від алкоголізму і закінчуючи невідомими медицині випадками!

Більше жартів з Олегом Іваницею дивіться тут.

Пристрасний коханець

Олег Іваниця – підкорювач жіночих сердець, заради якого жінки готові на все! Він – пристрасний коханець, який завжди знаходить вихід, якщо ревнивий чоловік раптово вирішив повернутися додому.

Більше жартів з Олегом Іваницею дивіться тут.

Міліціонер

Міліціонер, який може розколоти абсолютно будь-якого злочинця і розкрити будь-якого глухаря. Бережіться лиходії – капітан Іваниця вийшов на стежку війни зі злочинністю!

Більше жартів з Олегом Іваницею дивіться тут.

17.06.2016 09:00
0 - 0
  • Daniil Turygin

    Наiлепшы акцёр Дызель-студiи
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору