Марина Поплавська. Біографія і особисте життя актриси «Дизель Студіо»

0 0 - 0 0

Марина Поплавська не тільки грає на сцені і знімається в кіно, актриса також працює вчителькою в школі і це приносить їй величезне задоволення.

Марина закінчила Житомирський державний університет ім. І. Франка. За сумісництвом – вчителька в школі. Окрім того, Марина Поплавська дуже талановита співачка, і саме тандем голосу і харизми приніс їй великий успіх в КВН.

Девіз: Артистами і народжуються, і стають, і, спробувавши раз, залишаються назавжди. Я про це багато знаю, оскільки у мене немає спеціальної освіти. Вчуся і росту над собою постійно. Ні на що не проміняю сцену і свій успіх, любов шанувальників, оплески і свої ролі на сцені «DIZEL Шоу».

Наполеглива жінка

Що таке сильна жінка, Марина знає не з чуток. Її неповторні образи наполегливих, владних жінок – призводять до повного захоплення не тільки глядачів, а й інших акторів «Дизель Студіо». Але справжній шквал оплесків вона зриває, граючи в дуеті з Євгеном Сморигіним. Адже дружина з характером і дуже поступливий чоловік – вічна класика якісного гумору.

Більше жартів з Мариною Поплавською дивіться тут.

Жінка, яка співає 

Коли Марина виходить на сцену з піснею, то всі готуються отримувати море задоволення. В дуеті з Вікторією Булітко вони співають про життя, перетворюючи звичайні речі на справжнє шоу гумору і сміху.

Більше жартів з Мариною Поплавською дивіться тут.

Теща

Як багато зіграно, як багато придумано і як багато розказано на тему тещ. Але досить поширена тема наповнюється свіжістю і новизною, коли в ролі тещі грає незрівнянна Марина Поплавська.

Більше жартів з Мариною Поплавською дивіться тут.

14.06.2016 09:03
0 0 - 0 0
  • Виктор

    Надзвичайно талановита і харизматична акторка. Дякую.

  • Лика

    Умница и красавица!!!

  • Анастасия Гуртовая

    Здравствуйте, Марина Поплавская! Пишет Анастасия Гуртовая. Дизель шоу смотрю каждую пятницу по телевизору, а по компьютеру каждый день. Приятно познакомиться!
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору