Єгор Крутоголов. Біографія і особисте життя актора «Дизель Студіо»

0 0 - 0 0

Актор «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов живе активним і насиченим життям, поєднуючи професійну діяльність, батьківство і телекар’єру.

Єгор Крутоголов народився в 1980 році в Миколаєві. Там же закінчив Гуманітарний університет імені Петра Могили. Одружився у 2006 році. Дружина Катерина – фотограф. Є син – Лев, 6 років. Єгор активно займається спортом, він кандидат у майстри спорту з великого тенісу.

Девіз: Сила «Дизель Студіо» в хорошій команді, яка складається з перевірених людей, кожен з яких талановитий, професійний і цікавий. Ми дружимо, і ця дружба для нас багато значить, не дивлячись, на те, що вона кілька притрушена пилом щоденних зустрічей і рутини. У разі чого ми збираємося в кулак і розбиваємо стіни разом.

ДАІшник

Єгор Крутоголов легко перевтілюється в різні ролі. Наприклад, коли він грає ДАІшника, то створюється враження, що актор явно підробляв на посаді і навіть штрафував водіїв.

Дивіться більше жартів з Єгором Крутоголовом тут.

Блатний чоловік

Він вирішує проблему одним дзвінком або однією купюрою. Його всі поважають, тому що бояться, бояться, тому що поважають. Він – Єгор Крутоголов в ролі багатого і впливового чоловіка. Так, так, вже через кілька хвилин з нахабного і бідного ДАІшника, він перетворюється в «рішалу» і вирішує.

Дивіться більше жартів з Єгором Крутоголовом тут.

Пілот Гурген Георгійович

Ох вже цей пілот! Гурген любить свою роботу, але ще більше він любить стюардес. Єгор з роллю справляється настільки добре, що авіакомпанії можуть сміливо відправляти його в небо на найдовші рейси, в будь-яку погоду і в будь-яку точку світу!

Дивіться більше жартів з Єгором Крутоголовом тут.

13.06.2016 09:00
0 0 - 0 0
 • Выделяется!)))

 • Лика

  Красавчик, но… сука, на АТО сдавал… Тьфу, паскуда!
  А актер хороший.

  • Николай Зеленский

   це ти сука продажня..

  • Tonmet Holding

   всем атошникам земля Донбаса стекловатой

  • Володимир Бурдюх

   кацапчики знают!!))

 • Vitaliy Popov

  Скрытый бандеровец.

 • Володимир Бурдюх

  УКРАЇНЕЦЬ просто))
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору