«Гражданская оборона»: дружини і коханки лідерів терористичних об’єднань (повний випуск)

0 - 0

Як пройшли новорічні свята в «ДНР-ЛНР»? Чому у Росії стільки ворогів? Чим займаються «перші леді» терористичних республік?  Та чому росіян не люблять по всьому світі? – відповіді на усі ці питання у новому випуску «Гражднаской обороны»!

З екранів телевізорів росіян не перестають розповідати про аморальність Заходу, але ніхто не згадує про безліч проблем всередині країни. Жахливе виховання, ненависть до усіх навколо та постійна агресія – така Росія сьогодні. Без яких слів у Росії не представляють свого життя – розказали у сюжеті «Гражданcкой обороны»!

Росія живе за принципом: від дружби до ненависті – один крок. Ті країни, які вчора були братами, союзниками та найближчими партнерами – сьогодні є підступними ворогами, які заздрять «успіху і процвітанню» РФ. Вони з’являються один за одним з єдиною метою – продовжити владу чинного в Кремлі режиму. Дивіться як Росія створює собі ворогів у новому сюжеті «Гражданcкой обороны»!

Так як справ у лідерів терористичних об’єднань дуже багато, частину своїх обов’язків вони довірили найближчим жінкам зі свого оточення – коханкам і дружинам. Саме вони, ламаючи долі простих людей, піклуються лише про інтереси своїх сімей. Чим саме займаються «перші леді» «ДНР» та «ЛНР» – дивіться у сюжеті «Гражданcкой обороны»!

Новий рік у «ДНР» та «ЛНР» проходив за відомим вже сценарієм: дефіцит елементарних речей, абсолютна розруха і ніякої надії на хоч якесь майбутнє. Замість святкових акцій, жителів окупованих територій чекало лише шалене підвищення цін. «Молоді республіки» живуть у абсолютно паралельній реальності, де керівництво набиває кишені на максимум, а люди голодують, але все одно мовчки слухають Кобзона. Як пройшли новорічні свята у «ДНР» та «ЛНР» – показали у сюжеті «Гражданcкой обороны»!

Дивіться всі сюжети і випуски «Гражданской обороны» на YouTube і не забувайте залишати свої коментарі і думки на наших сторінках у соціальних мережах Facebook і ВКонтакте!

Дивіться «Гражданскую оборону» щовівторка о 20:20 на каналі ICTV.

20.01.2016 18:48
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля