Ядерна зброя Росії здатна її знищити. «Гражданская оборона»

0 - 0

 

«Ядерна держава» тримає у страху весь світ, у той час як небезпека загрожує саме їй: Росію знищить власне озброєння. Як і коли буде завдано удару по РФ зсередини — розповість «Гражданская оборона».

Чванливими розповідями про свій ядерний потенціал Росія підживлює образ непереможної наддержави. Як запевняє кремлівська пропаганда, російські підводні човни та балістичні карети — найкращі у світі. Країна-агресор хвалиться своїми досягненнями в сучасному ракетобудуванні, не забуваючи про спадщину СРСР.

«Сатана» — так називають найпотужнішу ракету Радянського Союзу, яка становить небезпеку для всієї цивілізації. Росія не втомлюється нагадувати про це своїм громадянам, заражаючи колективну свідомістю вірусом уявної могутності.

Дивіться повний випуск програми:

Але Захід все рідше сприймає розповіді про ядерну загрозу з боку Росії серйозно. Адже вже скоро термін придатності радянських ракет закінчиться, і «Сатана» стане смертельно небезпечною. Але не для Заходу, а для самої Росії.

Про ядерний шантаж Кремля дивіться у новому випуску проекту «Гражданская оборона» — 1 грудня, у вівторок, о 20:20 на ICTV.

27.11.2015 16:41
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля