Втеча з ДНР: скільки коштує у терористів квиток в Україну. «Гражданская оборона»

0 - 0

Вони до останнього чекали обіцяного терористами «благополуччя» в квазіреспубліках. Але півтора року влади бандитів дали зрозуміти – нічого, крім розчарування, не чекає на жителів окупованого Донбасу. Усі подробиці масової втечі до України з «ДНР» і «ЛНР» – в аналітичному проекті «Гражданская оборона» у вівторок, 6 жовтня, в 20:20 на каналі ICTV.

Свавілля новоявлених хазяїв життя окупованої частини Донбасу, розруха і все більші злидні – результати півтора років правління бандитів і терористів. «Русский мир», яким заманювали жителів Донецької та Луганської областей, тепер постав у всій красі.

Жителі, які ще нещодавно голосували на «референдумах» за відділення від України, тепер не бачать без неї свого майбутнього.

Черги на блокпостах, в яких розігруються справжні латиноамериканські пристрасті, зневірені люди, які втікають від «русского мира» – усе це щоденна реальність лінії розмежування між Україною та терористами.

Як біжать з раю «русского мира» у вільну Україну – у новому випуску проекту «Гражданская оборона» у вівторок, 6 жовтня, в 20:20 на ICTV!

02.10.2015 17:41
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля