Володимир Соловйов: секрети кремлівського брехуна. «Гражданская оборона»

0 - 0

Він – один з найпотужніших рупорів російської пропаганди. Віртуозний хам, політичний кілер, професійний обманщик з комплексом месії – усе це про телеведучого Володимира Соловйова, який заслужено вважається другим після Дмитра Кисельова брехуном і пропагандистом в Росії. «Гражданская оборона» з’ясувала, які секрети стоять за образом скандального ведучого.

«Карателі і фашисти» – це основні слова у випусках програми «Недільний вечір з Володимиром Соловйовим» на російському ТБ. Сам він називає себе непідкупним журналістом і на публіці зізнається у власній геніальності.

Володимир закінчив Московський інститут сталі і сплавів. Вже тоді майбутнього телевізійника тягло у підприємництво: за його власними словами, в перебудову він займався торгівлею. У дев’яностому році Соловйов емігрував до США викладати економіку в Алабамському університеті. Але затримався там не довго. За версією самого ведучого, через «підступи КДБ».

Дивіться по темі: Дмитро Кисельов – історія перевертня

Правду про цей період життя пропагандиста і рупора Кремля Соловйова ми навряд чи коли-небудь дізнаємося. Усе, що відомо, записано зі слів самого Володимира Рудольфовича, і неможливо довести. Наприклад, він розповідає, що косив траву і продавав вогнегасники в Америці. Одночасно – водив знайомство з президентом Бушем-старшим і посідав мало не провідну роль у його виборчій кампанії. Такі заяви викликають у експертів лише сміх.

Як Володимир Соловйов рекламував окультні вчення і секрети схуднення, а також, як 2008 року проговорився про агресію РФ у Криму та на Донбасі – дивіться у сюжеті проекту «Гражданская оборона»:

Дивіться аналітичний проект «Гражданская оборона» щовівторка о 20:10 на каналі ICTV!

18.03.2015 14:59
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля