Як санкції Заходу вб’ють Росію. «Гражданская оборона»

0 - 0

Економічні експерти і політологи в один голос запевняють: не військовий удар, а повільна економічна задуха доконає Імперію зла. На перший погляд, «мляві» санкції Заходу щодо Росії діють, і економіка РФ вже серйозно відчуває кисневе голодування. Коли Росію наздожене економічний колапс, дізналися журналісти аналітичного проекту «Гражданская оборона».

Європа і США застосовують щодо Росії давно відому стратегію під назвою «Анаконда» – повільна економічна задуха та ізоляція. Крім Радянського Союзу раніше її застосовували на нинішніх країнах-вигнанцях Кубі, в Ірані та Північній Кореї.

Стискати кільця «Анаконди» навколо російської економіки не так і важко. Відстала сировинна економіка, яка трималася виключно на нафтових надприбутках, вже неабияк похитнулася.

– У першу чергу, це стосується відтоку неймовірного капіталу. За 2014 з Росії втекло 190 млрд доларів. Це інвестиції, які були, плюс Росія витратила до 200 млрд доларів на підтримку курсу рубля і в цілому економіки, – стверджує російський економіст Валентин Катасов.

До теми: Америка – страшний сон Кремля. “Гражданская оборона”

Смертельним ударом для Росії стане відключення економіки від всесвітньої системи електронних платежів СВІФТ.

– Це рівнозначно нанесенню ядерного удару по економіці. Фактично, це є смертю банківської системи в Росії, – прогнозує Валентин Катасов.

Відомий російський фінансист Слава Рабинович вважає, що до повного руйнування залишився максимум рік.

– В країні, яка повністю імпортозалежна, це проникне в реальну економіку десь до березня. Середній клас стане бідним, а бідні люди стануть жебраками, – говорить економіст.

Більшість експертів називають іншу дату – кінець літа. Детальні прогнози найкращих економістів – у сюжеті «Гражданской оборони».

 

04.03.2015 18:34
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля