Ватний дисонанс: чому росіяни ненавидять Америку, але скуповують долари. «Гражданская оборона»

0 - 0

Журналісти аналітичного проекту «Гражданская оборона» виявили діри в ідеології «русского мира».

Ми стали свідками унікального експерименту з одурманювання цілої країни, який проводить Кремль разом з федеральними ЗМІ РФ. Абсолютно суперечливі тези спокійно вкладаються в головах росіян і багатьох жителів сходу України, не викликаючи при цьому жодного дискомфорту.

Перший дисонанс в логіці росіян – їхня пристрасна любов до доларів. На думку російських політиків, Америка – головний ворог Російської Федерації. Рядові росіяни цю думку без сумнівів поділяють. За результатами опитування «Левада-центру», майже 80% громадян РФ вважають західні країни ворогами Росії і особливо люто ненавидять США.

До теми: Як російська еліта відпочиває в ненависній «Гейропі»

Але ненависть до Сполучених Штатів зовсім не заважає їхній любові до зеленої валюти. Як тільки стало ясно, що рубль летить у безодню, росіяни почали брати штурмом обмінники. Коли в грудні минулого року виявилося, що купити долари в російській столиці практично неможливо, москвичі вирішили, що потрібно купити хоч що-небудь.

За лічені години Москва збожеволіла – величезні черги вишикувалися у всіх супермаркетах електроніки. Внаслідок паніки «чорного четверга» рекордні продажі зафіксував бренд все тієї ж ненависної Америки – Apple. Компанії навіть довелося закрити свій інтернет-магазин в Росії для перегляду цін.

Як ще виявляється невідповідність між цінностями «духовних скреп» і російською реальністю – дивіться у сюжеті:

Дивіться аналітичний проект «Гражданская оборона» щовівторка о 20:10 на ICTV!

05.02.2015 16:44
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля