Замість відбудови Донбасу — імітація та бездіяльність. «Дістало!»

0 0 - 0 0

Звільнена частина Донеччини та Луганщини перебуває у жахливому стані — обстрілами пошкоджено тисячі будинків, місцеві мешканці потребують даху над головою та безпеки у містах, замість цього вони отримують байдужість влади — як центральної, так і місцевої. На такому тлі повертаються сепаратистські настрої.

Слов’янськ, який перебував під окупацією бойовиків три місяці, і який було звільнено ще влітку, досі не відбудовано. Держава спромоглася до 1 вересня відновити школи, а до зими — лікарні. Проте у приватному секторі міста досі не відбудовано півтори тисячі будинків. Відновлювати допомагають волонтери та інші українські міста — Рівне, Івано-Франківськ, Коростень. Проте не центральна влада. Місцева ж лише розводить руками і у власній бездіяльності звинувачує Київ. Чи варто дивуватися, що на тлі такої бездіяльності, місцеві жителі припускають, що «ополченці» повернуться?

Дивіться по темі: Чому держава «не може» допомогти біженцям?

Сусідній Краматорськ, у якому зараз перебуває обласне керівництво Донеччини, постраждав від обстрілів менше, проте всі відновлювальні роботи відбулися за рахунок міста та спонсорів, держава знову умила руки. І це після того, як нещодавно місто потрапило під підлий обстріл терористів. Місцева влада нарікає на байдужість Києва.

Як живе напівзруйнований Лисичанськ та як місцева влада сприяє сепаратистським настроям у міста, дивіться у сюжеті:

Дивіться програму «Дістало!» щопонеділка о 20:10 на каналі ICTV!

05.03.2015 12:43
0 0 - 0 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору