Завдяки програмі «Дістало!» помилково обвинувачена жертва ДТП може засудити суддю

0 - 0

У другому випуску програми «Дістало!» глядачі побачили резонансний сюжет про злочинну поруку серед суддів: служителі Феміди не лише відверто покривали одне одного, але й підставили простого громадянина. Розголос історії на телебаченні приніс свої плоди: справу поновлено і є шанс відновити справедливість!

Журналісти «Дістало!» викрили факт суддівської кругової поруки на Полтавщині: один служитель Феміди не просто звільнив від відповідальності колегу, винуватця ДТП, але й переклав відповідальність на постраждалого в аварії. За іронією долі, судді вирішили зробити винним… викладача правил дорожнього руху!

Органи слідства та суду залишилися глухими і сліпими до численних доказів, аж поки журналісти ICTV не взялися за справу і не зняли сюжет про злочинну поруку. Результати не забарилися: редакція «Дістало!» отримала лист про касацію від трудового колективу ПТУ, у якому працює викладач, «призначений» судом винним у ДТП:10 квітня пройшло засідання Вищого спеціалізованого суду України, на якому справу було відправлено на дорозслідування, а спроба прокуратури протидіяти цьому і призначити викладачу ще суворіше покарання — відхилена.

«Дістало!» продовжить і надалі стежити за розвитком цієї справи, адже повернення справедливості в українські суди — не побажання окремих громадян, а вимога часу і суспільства.

Ми залишаємося на сторожі: «Дістало!» щопонеділка о 20:15 про те, що заважає нам жити гідно.

22.04.2014 13:54
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля