Суд Дніпропетровська за зачиненими дверима випускає на волю рекетирів. «Дістало!»

0 - 0

У Дніпропетровську за зачиненими дверима судять членів «Банди Романенка», яка досі з часів 90-х тримає у страху місцевих підприємців. Одного учасника банди гуманний суд вже випустив на волю.

Дніпропетровська «Банда Роміка» запам’яталася городянам вбивствами на замовлення, розбійними нападами і рекетом. У буремні дев’яності молодики діяли особливо зухвало і жорстко. Кількість судових засідань вже перевалило за сотню, та більшість з них закінчується, так і не розпочавшись. Свідки та постраждалі через страх ховають обличчя від журналістської камери, а суддя на вимогу підсудних проводить засідання за зачиненими дверима.

фото

Місцеві підприємці впевнені: частина бійців угрупування досі на свободі, а дехто з колишніх рекетирів стали поважними бізнесменами, у руках яких і гроші, і зв’язки. Постраждалі бояться помсти та не вірять, що суд таки посадить злочинців. Одному із звинувачених вже змінили міру запобіжного заходу та відпустили на свободу.

– Мною, як державним обвинувачем, підтримується обвинувачення. Все, що я можу вам відповісти – процес проходить у закритому режимі. Будь-яку інформацію я вам надати не можу, – коментує перебіг процесу прокурор державний обвинувач Олексій Сменеюк.

Як і чому відпустили додому члена банди, на совісті якого замовні вбивства та розбійні напади – дізнайтесь із розслідування журналістів «Дістало!»

15.04.2014 18:56
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля