Бірюльово після погромів: українці тікають із Москви? «Головна програма»

0 - 0

З моменту побоїща у московському районі Бірюльово минуло небагато часу, але сьогодні там тихо і не видно жодних представників інших національностей, крім росіян. Немає навіть українців. «Головна програма» дізналася, куди поділися українські торговці з місцевої овочевої бази.

Здається, саме тут збулася мрія Хрущова про єдину спільність людей – в Бірюльово під одним дахом торгували представники всіх республік колись великого й могутнього. І українці теж − цілий торговий ряд назвали «хохляцьким». Українці приїздили сюди на кілька днів, поводилися тихо, від місцевих – жодних претензій. Але погроми 13 жовтня кардинально змінили таку ідилію.

Пристрасті після заворушень в Москві не вщухають досі. Джерелами загроз – чи то уявних, чи реальних, визнано місцеві овочеві бази. Їх тотально перевіряють, схоже на зачистку від терористів. Українців у Білокам’яній важко зарахувати до категорії чужих – їх тут ще з радянських часів цінували. Є і на овочевих базах. Щоправда, не на базі в Бірюльово, бо саму точку закрили, а всіх торговців з неї вигнали подалі, не зважаючи на національну приналежність.

За останньою інформацією, яку вдалось дістати журналістам «Головної програми», усіх, хто працював в Бірюльово, перевезли в Хмельніково, що за 70 кілометрів від вибухового району. Сьогодні там справжній транспортний колапс, але на територію бази охорона не пускає – мовляв, українців там нема. Однак українські номери на машинах з товарами свідчать про протилежне.

Чи вдалося журналістам «Головної програми» потрапити на територію бази в Хмельніково і знайти українців – дивіться у сюжеті.

Дивіться «Головну програму» щонеділі о 21:00 на каналі ICTV!

23.10.2013 14:24
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля