Чоловік сам не працює і дружині не дозволяє. «Навчіть нас жити»

0 - 0

 

 

У родині Тетруєвих постійні проблеми з грошима: не вистачає навіть  на необхідне. Це не дивно – жоден з членів сім’ї не має стабільної роботи: чоловік — музикант, який підробляє тамадою час від часу, 21-річний син увесь час сидить в Інтернеті, а мати не може знайти роботу через… заборону чоловіка! То хто ж має платити за все? Дивіться у новому випуску проекту «Навчіть нас жити».

41-річний Костянтин – професійний музикант. На домашній студії він записує власні пісні у своєму ж виконанні, проте грошей це у родину не приносить. Заробляє на хліб Костянтин як ведучий і співак на весіллях. Проте нечасті підробітки не приносить достатку…

38-річна Оксана за освітою швачка, проте всі 13 років, які прожила разом із Костянтином, змушена займатися виключно домашнім господарством – чоловік просто заборонив їй працювати! Він вважає, що жіноче місце – вдома і на кухні.

Проте дружина теж має свої претензії – Костя не лише п’є, але й постійно дає приводи для ревнощів. Син Олег, якому виповнився 21 рік, не має бажання ані навчатися, ані працювати: хлопець увесь свій вільний час проводить в Інтернеті.

Сварки, скандали та бійки – вже звична справа для сім’ї Тертуєвих. Чи вдасться Олексію Арестовичу розібратися у родині, яка вже на межі катастрофи? Дивіться вже цієї неділі 28 липня о 12:25 на каналі ICTV соціальне реаліті-шоу «Навчіть нас жити»!

26.07.2013 17:16
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля