Докопатися до істини. «Несекретні файли» на ICTV!

0 - 0

Як розпізнати лікаря-шахрая? Скільки й за що ми платимо ЖЕКу? Чи можна вірити в НЛО та віщі сни? Досі приховане та містичне — тепер стане доступним та зрозумілим! Новий пізнавальний проект ICTV — «Несекретні файли» — оголошує полювання на загадки.

Ведучий «Несекретних файлів» Віктор Разін знайде очевидців та розпитає експертів, проведе справжнє розслідування та випробує на собі те, на що ви б не зважились. Він перевірить усі ваші здогадки та знайде відповідь на будь-яке життєве питання, чого б це йому не коштувало.

Замість студії – секретна лабораторія для найсміливіших експериментів. Кожен тиждень – нова проблема, яку потрібно вирішити. Кожна програма – захоплюючий документальний фільм, який розкриває завісу невідомого. Під прицілом «Несекретних файлів» усе, що оточує нас у повсякденному житті – від якості продуктів та послуг, афер та шахрайств до містики та чудес.

– Ми не лякаємо – ми допомагаємо бути пильними! Наша мета не просто докопатися до істини, але й доступно та цікаво розказати про це глядачам, дати поради. Я хочу, щоб люди знали, що насправді відбувається в житті і не обманювали самі себе, – Віктор Разін переконаний, що кожен випуск стане справжнім інформаційним вибухом.

Усе про якість життя в Україні – «Несекретні файли» вже 13 жовтня о 12:30 на ICTV!

 

04.10.2012 14:00
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля