Кузьма став Дідом Морозом для дітей-сиріт (ФОТО, ВІДЕО)

0 0 - 0 0

Дім та родина – те, чого були позбавлені ці діти від самого народження. Завдяки доброму серцю своїх теперішніх батьків, діти з різних інтернатів та дитячих будинків нарешті отримали родину. А комфортний дім їм вирішив подарувати під ялинку ведучий програми «Дача» Кузьма.

– У нашій програмі ми діємо за принципом: «Не хочете любити, не дивіться в сторону того, кому можна помогти. А ми подивимося!», – розповідає ведучий. – Я побачив дванадцять достойніших людей з прекрасними душами, і, коли уявляєш, що вони нарешті матимуть свій кут тепленький, на душі стає радісно.

Дача

Кузьма вирішив перетворитись у Діда Мороза і зробити так, щоб Новий рік родина з дванадцятьох дітей зустріла вже у власному будинку.

– Я в свої сорок п’ять років не пережив і соту долю того, що пережили більшість з цих дітей, і дай Бог кожному з нас на собі то відчути, – розповідає ведучий. – Ми вирішили врахувати досвід двох років будівництва у нашій програмі і зробити для них будинок, де жодна річ не викликала б у них спогади про минуле.

Дача

Дача

 

Які ще подарунки приготував Кузьма для дітей-сиріт – дивіться вже у суботу о 9:50 на ICTV!

27.12.2013 18:42
0 0 - 0 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору