Кузьма облаштує творчу майстерню для хворого на ДЦП

0 0 - 0 0

Часом життя буває невблаганним і жорстоким, але допомога оточуючих може багато що змінити. Цього тижня програма «Дача» допомагатиме хлопцю, хворому на церебральний параліч.

Кузьма абсолютно переконаний, що люди з особливими потребами мають жити в особливих умовах. А Сергій, без сумніву, − саме така людина!

− Цей будинок побудував мій батько, і ми намагаємося його підтримати. Тут є гараж, яким ми не користуємося, і ми вирішили зробити з нього кімнату для Сергія, − розповідає мама хлопця Наталія. – Нам необхідне помешкання з мінімальними зручностями, щоб Сергію було комфортно в ньому жити.

Випуск 70: Кузьма облаштував творчу майтерню для хворого на ДЦП. Дача до

Сергій – творчий та натхненний хлопець, любить тварин і природу, тому жити на дачі йому дуже подобається. Однак його батьки не в змозі облаштувати житло так, щоб хлопцеві було завжди зручно і затишно. Тому вони звернулися по допомогу до програми «Дача».

− В нас складається дуже пікантна ситуація,− вважає Кузьма. – Враховуючи особливості Сергія, замало буде зробити просто будиночок для хлопчика. Я думаю, що то має бути щось абсолютно унікальне, щоб у цій кімнаті у нього був просто свій всесвіт.

Як саме ведучий «Дачі» стимулюватиме творчість юного героя, та кому з дизайнерів він доручить таке непросте завдання – дивіться вже завтра о 09:15 в програмі «Дача» на ICTV.

20.12.2013 16:49
0 0 - 0 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору