ICTV запускає проект журналістських розслідувань «Очна ставка» з Романом Бочкалою

0 - 0

Часом з безсилля люди кажуть, що гроші вирішують все. Скільки розмов про те, що злочинців перетворюють на жертв, здорових – на пільговиків-інвалідів, а живих стирають з лиця землі. Скільки людей переконані, що без грошей в них немає шансу і можливості знайти справедливість. Так не має бути! Вважають автори нової програми каналу ICTV «Очна ставка» з ведучим, який не сприймає слово «хабар» – відомим журналістом Романом Бочкалою. Він кидає виклик шахраям, казнокрадам, знахабнілим від безкарності чиновникам та усім, хто знущається над простими людьми і ганьбить країну.

Ведучого та журналістів програми не зупинять зачинені двері владних кабінетів, від них не приховають правду, не сховаються за бюрократичними процедурами. Це програма, в якій кожен українець, незалежно від статусу, звертаючись до журналістів зі своєю проблемою, отримує її розслідування та зустріч із винуватцем його бід. Віднайти правду і досягти  справедливості – головна мета «Очної ставки».

Якщо вас незаконно звільнили з роботи, відібрали квартиру чи видурили земельну ділянку, якщо позбавили здоров’я та ще й забрали право на захист – «Очна ставка» вам допоможе! Ні хабарі, ні впливові знайомства, ні витончене шахрайство не стануть на шляху встановлення правди.

«Ми підтримуємо проекти, які захищають людей і справедливість. Ми віримо в те, що тільки небайдужі змінять світ на краще. Це не проста програма, але ми сподіваємось, що Роман Бочкала і творча група багато працюватимуть, і ми крок за кроком будемо боротись проти системи безкарності і безвідповідальності за право, честь, гідність і щастя наших людей», – коментує Директор-президент телеканалу ICTV Олександр Богуцький.

Мета програми «Очна ставка» – це перемога і торжество справедливості у кожному конкретному випадку. Завдання програми – це пошук конкретного рішення і реальна допомога скривдженим.

«Основний форматний прийом проекту полягає в тому, що звичайна людина з драматичною історією, яка потерпіла від безвідповідальності або навмисних дій влади, безпорадна перед її могутністю і вседозволеністю, отримує можливість зустрітися віч-на-віч зі своїм кривдником. Це конкретний чиновник, якого виявили шляхом розслідування журналісти «Очної ставки». Він приходить у студію, де ведучий доводить вину і відповідальність саме цього представника влади. У фіналі потерпілий герой особисто вимагає справедливості, якихось конкретних дій, покарання винних», – коментує головну ідею програми продюсер Ірина Іонова.

«Очна ставка» – це програма, де ошукані та зневіренні люди зможуть подивитися в очі винуватцям своїх бід та поневірянь і змусять їх виправити помилки і відповісти за заподіяне!

Прем’єра проекту «Очна ставка» відбудеться на каналі ICTV восени.

Новий проект на ICTV «Очна ставка» збирає інформацію, яка допоможе боротися зі свавіллям, хабарництвом, шахрайством і всім тим, що заважає українцям вільно жити. Якщо Ви вже всюди зверталися, але Вас так не почули – пишіть нам на спеціальну сторінку, і нехай добро і чесність восторжествують – http://ictv.ua/kasting/ochna-stavka/

10.08.2016 10:00
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору