StarLightMedia — на Міжнародній конференції FORMAT SHOW

0 - 0

Про найактуальніші тренди ТВ-виробництва 19 квітня розкажуть генеральний директор StarLight Sales і StarLight Brand Content Андрій Партика та генеральний продюсер «Нового каналу» Сергій Євдокимов.

 

Це буде справжнє шоу і бенкет для мозку креативника: смішні, красиві, зворушливі, абсурдні, соціальні, розважальні, спортивні, кулінарні ТВ-шоу, від реаліті про собак-пілотів та дітей-хореографів до шоу-знайомств у ліжку молодят. Від шоу про неймовірні вершинах людської спритності до фірмових японських реаліті, де можливо все, навіть воскресіння з мертвих, — все, що створюють і дивляться у світі, що рухає світовий телевізійний бізнес.

Організатори — Media Resources Management — залучили найкращих фахівців ринку і міжнародних партнерів — найбільших форматників Європи та США FremantleMedia, A+E Networks, BBC Worldwide, all3media та ін. Для показу зібрано понад 50 трейлерів актуальних, успішних, абсолютно нових телевізійних програм і серіалів різних жанрів.

 

партика

Андрій Партика виступить в секції, яка буде на FORMAT SHOW вперше: «Брендований контент». Його доповідь присвячено розвитку ринку brand content в Україні.

 

Сергій Євдокимов виступить в секції «Правила успішного пітчингу ідей. Поради ТВ каналу, продакшну, міжнародного дистриб’ютора».

второй

Міжнародна конференція FORMAT SHOW Spring Edition відбудеться 19 квітня в Києві за адресою: вул. Миколи Закревського, 22, 2-й вхід.

 

14.04.2016 18:21
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля