«Пацики» завоюють телеефір ICTV

0 - 0

Телеканал ICTV і студія «Квартал 95» почали виробництво комедійного серіалу «Пацики», заснованого на «майже реальній історії» з життя запорізької гумористичної команди.

За сюжетом серіалу, у віддаленому районі міста, далекого від звання культурної столиці, живуть не дуже культурні хлопці. Вони зі звичайних сімей, виросли на вулиці, а зараз їм доводиться тягнути лямку нецікавого провінційного існування. Наймолодшому з них 19 років, найстаршому – невідомо, але у кожного на рахунку – як мінімум два адмін порушення. Здавалося б, їхнє не надто райдужне майбутнє вже визначено, але доля підкидає хлопцям шанс, завдяки якому вони можуть перебратися в столицю і «вибитися в люди»!

паціки

Життя шістьох пациків із Запоріжжя перевертається з ніг на голову після «грандіозного», на їхню думку, фурору на YouTube. Перші і єдині у всій Запорізькій області вони відкривають розважальний канал і б’ють місцевий рекорд переглядів зі своєю п’ятихвилинною програмою «Пацики-Шоу» – 312 переглядів за три з половиною тижні.

пацыки

Ватажок банди Русик вирішує вийти на більш масштабний рівень і домогтися для «Пациків» ефіру на центральних телеканалах країни. Хуліганство і ідеї відкрити ларьок на районі залишаються в минулому, тепер їхнє завдання – прорватися в шоу-бізнес, розбагатіти і назавжди виїхати з глушини, в якій вони виросли.

пацыки

Щоб досягти мети, хлопці починають працювати над собою, розвивати свій словниковий запас, навіть забувають про тусовки в клубах і «стрілки» з «махачами». Ось тільки знайти продюсера вони ніяк не можуть… На своєму шляху банда зустрічає багато медійних осіб, і щоразу занурюється в кулуари зіркового життя. Також вони наживають нових небезпечних ворогів, згадують минуле, будують майбутнє і вірять в те, що за наступним поворотом на них чекає не старий знайомий в спортивках на «Ланосі», а добрий продюсер з грошима в руках. Основна мотивація пацанів протягом усього серіалу – нескінченна боротьба із зовнішнім агресивним світом, спроба довести, що навіть із найзапеклішого гидкого каченяти може вирости прекрасний лебідь, який при всьому не забуває ставок, в якому народився.

паціки

— Ця історія сподобається абсолютно всім, всім, у кого є душа, всім, у кого є широка українська душа, ну… і тим, у кого її немає», — каже сценарист Руслан Ханумак.

Серіал «Пацики» заснований «майже на реальних подіях». Ці хлопці дійсно існують і добре знайомі глядачам під виглядом комедійної «банди» «Заинька», яка вже давно завоювала YouTube. Ватажок «Пациків» – Руслан Ханумак, він же «Русик». В його вірній банді – Віталій Гончаренко («Витос»), Віктор Іваницький ( «Виц»), Андрій Коляда ( «Коляда»), Дмитро Ковальов («Коваль»), Андрій Зрожевський («Андрюха») і Ельдар Кабіров («Ізольда»). Але це навіть побічно не перетинається з сюжетом історії. Ліричні герої серіалу допоможуть глядачеві, а перш за все пацанам пізнати себе і доведуть усьому світу, що навіть найбільш безнадійні хлопці можуть знайти в собі сили здійснити мрію і досягти своєї мети у житті.

09.02.2016 16:39
0 - 0
 • Женя Евгений

  Пацики, Запорожье это не захолустье
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля