Спецпроект ICTV «Добровольці» переклали іноземними мовами

0 - 0

Фільм, присвячений добровольцям у зоні АТО, перекладено італійською та англійською мовами. Тепер його можуть подивитися люди зі всього світу.

Спецпроект ICTV викликав резонанс та зацікавленість глядачів не лише в Україні, але й за кордоном. Прості волонтери, активісти та журналісти з іноземних держав зверталися до творців фільму з проханням перекласти його і зробити доступним для показу по усьому світові.

Відтепер фільм про героїв-добровольців війни на Сході отримав переклад та професійні субтитри англійською та італійською мовами.

Переклад на англійську дозволить подивитися стрічку в усьому світі, тоді як італійські субтитри – данина друзям України з цієї європейської держави, які протягом усієї війни допомагали та продовжують допомагати українським бійцям та їхнім родинам. Найближчим часом готується показ стрічки в Мілані та Римі.

Спецпроект «Добровольці» вийшов в ефірі телеканалу ICTV 24 серпня 2015 року. Він присвячений бійцям, які пішли захищати рідну Україну за велінням серця.

Варто нагадати, що перший документальний фільм про події Євромайдану 2013-2014 років «Революція Гідності», що також створений департаментом спеціальних проектів ICTV, було перекладено чотирма мовами – російською, англійською, німецькою та іспанською.

«Добровольців» можна подивитися на сайті або на офіційному каналі ICTV на YouTube.

27.01.2016 15:01
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля