Нові випуски «DIZEL Ранку» — з 6 листопада на ICTV

0 0 - 0 0

Який найкращий рецепт бадьорого ранку ви знаєте? Що підіймає з ліжка ефективніше, ніж набридливий будильник? Що заряджає енергією на цілий день ліпше, аніж чашка міцної кави? Звісно, порція гострого гумору! Веселі, кумедні і запальні хлопці з «Дизель Студіо» повертаються до «Ранку у Великому Місті» на ICTV. Дивіться нові випуски гумористичної рубрики «DIZEL Ранок» щоп’ятниці з 6 листопада!

Починайте ранок напередодні вихідних з якісних жартів, присвячених найактуальнішим і найважливішим подіям країни! У нових випусках рубрики глядачі знову зможуть вдосталь насміятися над реаліями, які їх оточують, адже у будь-якій новині весела команда «Дизель Студіо» знаходить те, що викликає щирий сміх, іронію та навіть сарказм. Над проектом і надалі працюватиме талановите тріо: Єгор Крутоголов, Олександр Бережок та Євген Гашенко.

Під прицілом дотепних «дизелів» опиняться гучні заяви політиків, законодавчі нововведення, валютні коливання, актуальні історії зі сфери культури та шоу-бізнесу.

Насолоджуйтесь найсмішнішими жартами у підсумковій тижневій гумористичній рубриці «DIZEL Ранок» — з 6 листопада у програмі «Ранок у Великому Місті» на ICTV!

03.11.2015 15:56
0 0 - 0 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору