Новий проект «Банди Dizel» стартував у програмі «Ранок у Великому Місті»!

0 - 0

Сьогодні у програмі «Ранок у Великому Місті» стартував новий проект від веселої команди «Банда Dizel» – рубрика «Dizel-Ранок»! Тепер по п’ятницях креативні та гуморні Єгор Крутоголов, Олександр Бережок та Євген Гашенко розповідатимуть глядачам «новини, які наближають вихідні».

У рубриці знаходять своє гумористичне відображення найактуальніші теми та новини країни та світу. У першому випуску, зокрема, глядачі «дізналися» цікаві факти про поїздку президента України до Одеси, нові правила оформлення ДТП патрульної поліції, а також інші новини.

Хлопці з «Банди Dizel» розповіли, де знайшовся загублений новими поліцейськими кашкет (він був на голові Віталія Кличка), навіщо у «ДНР» стали видавати дипломи без прізвищ, з якими дуже легко «знайти роботу без заробітної плати», продемонстрували роботу нового навігатора, який повідомляє водія про ділянки з поганою дорогою… А «свідок» ДТП у Києві розповів ведучим про те, як нова патрульна поліція оформляла подію:

— Вони там трошки машину неправильно припаркували, утворилася невелика пробочка. Але вони перед кожним особисто вибачилися!

Все це, зрозуміло, – з неймовірною долею гумору у кращих традиціях «Банди Dizel»!

Дивіться рубрику «Dizel-Ранок» щоп’ятниці у програмі «Ранок у Великому Місті»!

10.07.2015 18:10
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля