Найбільш незвичайний детективний дует: серіал «Батл Крик» на ICTV

0 - 0

Батл Крік – провінційне містечко, яке переживає не найкращі часи. Кількість злочинів в місті постійно тримається на високому рівні. На допомогу жителям приходять двоє службовців правопорядку – спеціальний агент ФБР Мільто Чамберлен і старший детектив Расс Егню.

Батл Крик

«Батл Крик» – спроектований ближче до «реального життя» детективний серіал з досить динамічним сюжетом. Всі події відбуваються навколо Мільто і Расса. Вони абсолютно різні, але волею випадку стають напарниками. Настільки різні люди стають одним цілим, знаходячи вихід з найзаплутаніших ситуацій.

Батл Крик

Незважаючи на назву проекту, серіал не знімався у Батл Крік, штат Мічиган. Однак більшість сцен в початкових титрах все ж були зняті в цьому місті. Також актори, що грають головних героїв, відвідали Батл Крік влітку 2014 року, щоб подивитися місто, його жителів, а особливо відділ поліції.

Як розвиватимуться відносини головних героїв? Куди їх заведе загадкове місто Батл Крік зі злочинністю та бідністю, і чи допоможуть йому головні герої серіалу – дивіться з понеділка по п’ятницю о 10:00 одразу по дві серії на ICTV!

06.07.2015 12:14
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля