Спецкор «Фактів тижня» Тетяна Штан перемогла у конкурсі молодих розслідувачів

0 - 0

Загалом на конкурс були подані 94 роботи від українських журналістів з різних видань та телепрограм. Боротьба йшла у трьох категоріях: «Професійне розслідування», «Найкращий спецрепортаж», «Конкурс молодих журналістів-розслідувачів». Тетяна Штан отримала приз за «Найкращий спецрепортаж» у номінації «Відео» із роботою «Підмога, яка не дійшла до Іловайська». Журналістка побувала біля самісінького котла і на власні очі побачила, що сталося з підмогою, яка прямувала до Іловайська.

– Така премія – це похвала, яка стимулює тебе робити щось ще краще, – каже Тетяна Штан. – Як кожен співак боїться стати «автором однієї пісні», так кожен журналіст боїться стати «автором одного сюжету». А після таких перемог є ще більше натхнення для нових репортажів.

Тетяна Штан

В якості нагороди Тетяна отримала можливість поїхати на стажування до Великої Британії. Журналістка пройде кількаденний тренінг для військових журналістів.

Національна щорічна Премія у жанрі журналістських розслідувань та спеціальних репортажів була  заснована інтернет-виданням «Українська правда» та газетою Kyiv Post за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та датської мережі журналістів-розслідувачів SCOOP . У журі увійшли справжні акули вітчизняної журналістики – Олена Притула, Катерина Горчинська, Олекса Шалайський, Віталій Сич, Влад Лавров та інші.

Сюжет Тетяни Штан можна подивитися просто зараз:

Вітаємо колегу і пишаємося її досягненнями!

Нагадаємо також, що фіналісткою цього конкурсу стала ще одна журналістка телеканалу ICTV Євгенія Моторевська (програма «Дістало!») із сюжетом «Корупційні мільйони на вирубці українських лісів».

10.06.2015 10:03
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля