Країна героїв: невідомі історії війни. «Україна. Код унікальності»

0 0 - 0 0

Його ім’я стало прозивним, а героїзм – легендарним. Скільки б подій не сталося після його смерті, небесний командир у нас, як і раніше, один – Сергій Кульчицький. Дивовижна історія смерті найвідомішого українського генерала – в новому випуску проекту «Україна. Код унікальності».

Львів’янин Сергій Кульчицький, незважаючи на звання генерала, особисто навчав військової справи загартованих Майданом новобранців Нацгвардії і став воєначальником, за якого готові були битися за життя і після смерті.

Вчитель і наставник для сотень бійців, це був той рідкісний випадок, коли генеральські погони не опинилися приводом відсиджуватися в тилу. Бойовики добре знали Кульчицького, знали і боялися – до травня 2014-го нагорода, встановлена бандитами за ліквідацію генерала, була піднята вчетверо.

Бійці називали його «Батею» і поважали за нетипову настільки високому званню простоту. Досі вони готові на будь-які подвиги, щоб не підвести свого вчителя, який дивиться на них з небес. Але мало хто знає, що перший подвиг «за Батю» його учні здійснили відразу після смерті генерала. 29 травня, всупереч наказу, солдати героїчно відвоювали його вже бездиханне тіло у зграї тріумфуючих терористів, змусивши тих бігти стрімголов.

Неймовірна історія життя і смерті легендарного Сергія Кульчицького, а також бойові пригоди батальйону «Айдар» та інші невідомі історії війни – дивіться в середу о 20:10 у проекті «Україна. Код унікальності» на ICTV!

 

10.03.2015 17:25
0 0 - 0 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору