«Батальйон 14» – розвідники з надприродними здібностями. «Україна. Код унікальності» на ICTV

0 - 0

Журналісти проекту «Україна. Код унікальності» дізналися, навіщо радянська розвідка використовувала українських екстрасенсів.

Засекречений і оповитий таємницями «Батальйон 14»: надлюди, що володіють надзвичайними здібностями, яких відібрали з різних куточків Радянського Союзу з однією метою – протистояти тому, чиє народження назавжди змінило світ. В американській розвідці він був «Агентом 001», його вважали «всевидячим оком» і тим, хто «в сто разів крутіший ніж Джеймс Бонд», а генерали лякали його іменем солдат…

Глядачі дізнаються, чому «золотий хлопчик американської розвідки» змушував тремтіти навіть тих, хто вважав себе непереможним, і як він розсекретив всьому світу таємний Семипалатинський полігон, який в Радянському Союзі ретельно приховували. Проект розповість про те, як після цього шукали, вербували і готували українських екстрасенсів, і що таке проект «сітка», завдяки якому ці люди опинилися на службі в армії.

Унікальні кадри тих часів, свідчення очевидців і ексклюзивна розповідь того, чиї паранормальні здібності були розкриті завдяки проекту «сітка», – вже цієї середи у проекті «Україна. Код унікальності» о 20:10 на ICTV!

20.01.2015 17:18
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля