Офіційний коментар ICTV з приводу нападу на будівлю телеканалу вночі

0 - 0

 

 

26 листопада близько 4:00 ранку було скоєно напад на телеканал ICTV. Троє чоловіків закидали пляшками з запалювальною сумішшю центральний вхід до будівлі телеканалу. Зловмисники розбили два вікна та пошкодили плитку.  

Служба безпеки ICTV викликала міліцію. За фактом нападу на телекомпанію відкрито кримінальне провадження.

Інцидент прокоментували директор-президент телеканалу Олександр Богуцький та керівник департаменту спецпроектів ICTV Олександр Семирядченко

Директор-президент телеканала ICTV Олександр Богуцький: «Я не буду давати оцінку тому, що сталось. Але ми велика національна телекомпанія. І я вважаю неправильним, коли в медіа кидають «коктейлі Молотова».  

Керівник департаменту спецпроектів ICTV Олександр Семирядченко: «Канал ICTV не перебільшує, але й не применшує значення цього інциденту. Серйозність того, що сталося, для нас полягає в конкретному намірі заподіяти матеріальної шкоди. Ризик того, що будівля телеканалу могла згоріти, зрозумілий кожному, хто бачив дію «коктейлю Молотова». Це означає, що сьогодні вранці могло б припинитися мовлення першого в Україні недержавного каналу.

Водночас погоджуємося з міліцією в тому, що спроба підпалу – це хуліганство, хоча його наслідки могли бути сумними. Не схильні вбачати в діях боягузливих анонімів ознаки чийогось замовлення чи якихось інших мотивів. Разом із тим, нам відомо, що в соцмережах деякі лідери радикальних об’єднань чітко заявляли, що ICTV треба полякати. Припускаємо, що причиною таких закликів і, можливо, ранкового нападу була демонстрація в ефірі ICTV серіалів російського виробництва. Вкотре підтверджуємо, що канал свідомо відмовився від трансляції фільмів, які викликають різке несприйняття глядачів через військову агресію Росії. ICTV був і залишається відповідальним мовником, який неухильно дотримується законів України і поважає позицію своєї аудиторії».

 

 

26.11.2014 18:35
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля