Ведуча ICTV Анна Ахава прочитала студантам лекцію в університеті

0 - 0

– Свого часу я закінчила цей університет, а тепер мені було шалено приємно знову відвідати його вже в якості лектора, – ділиться враженнями Ахава. – Цікаво, що лекція проходила в кабінеті, біля якого я колись, хвилюючись, чекала своєї черги на іспиті з економіки.

На лекції Анна Ахава на прикладі своїх телепрограм розкрила деякі особливості роботи на телебаченні.

– Я розповіла про всі свої проекти – «Інший футбол», «Останній герой», в якому я була учасницею, «Замочені», «Легкі гроші»… Студентам було цікаво виробництво телепрограм від А до Я. Оскільки я брала участь у всіх його етапах, у мене було чим поділитися, – говорить Аня.

ахава

Довгий час Ахава працювала PR-менеджером, тому що на майстер-класі озвучила багато фактів і про цю професію.

– У списку моїх проектів колись був навіть цегельний завод, – з посмішкою згадує телеведуча. – Студентам я спробувала пояснити головне правило PR: треба полюбити свій проект і не важливо, артист це або цегла. Це запорука успіху.

Після успішної лекції Анні Ахаві запропонували офіційно стати викладачем університету. Так що з наступного року телеведуча, можливо, спробує себе і в такому амплуа.

ахава

– Мені це було б дуже цікаво, – зізнається Аня. – Я готова ділитися досвідом, виховувати молодих і зухвалих, які в один прекрасний момент посунуть мене і моїх нинішніх колег. На жаль, я часто зіштовхуюсь непрофесіоналізмом в нашій сфері, так що готова витрачати свій час на те, щоб виховувати справжніх професіоналів.

27.03.2014 16:55
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору