Спецпроект «Революція гідності» 9 березня вийде повторно в ефірі ICTV

0 - 0

9 березня о 10:45, на численні прохання глядачів, канал ICTV ще раз покаже документальний фільм «Революція гідності» про події останніх трьох місяців в Україні.

За кілька днів в Інтернеті фільм набрав понад 40 тисяч переглядів. Українці масово діляться відео зі своїми друзями, колегами та родичами не тільки на теренах України, а й закордоном.

Наразі вже доступна для перегляду версія фільму з російськими субтитрами на сайті каналу та на офіційному Youtube-каналі ICTV.

Нагадаємо, що фільм відтворює хронологію мітингу Євромайдану, щоб ми ще раз могли згадати мету, з якою люди вийшли на вулиці. «Революція гідності» — це спроба пояснити, як мирний мітинг перейшов у збройне протистояння, та які жертви довелось покласти на вівтар революції. «Мотив», «Мета», «Протистояння», «Самопожертва» – окремі епізоди фільму відтворюють загальну картину подій з 29 листопада до 22 лютого. Завершальний блок заглядає наперед, у «Майбутнє» і пробує осмислити, що нас чекає далі.

Серед тих, хто говорить у фільмі «Революція гідності» – предстоятелі УГКЦ Святослав Шевчук і УПЦ (КП) Філарет, Ніна Матвієнко, Мирон Маркевич, Оксана Забужко, Ольга Богомолець, Андрій Курков та Святослав Вакарчук.

Незабаром на сайті каналу буде доступна версія з англійськими субтитрами.

 

 

07.03.2014 14:40
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля