Місія здійсненна, «Космонавти» атакують. Найкрутіша прем’єра на ICTV!

0 - 0

 

 

Вони не творять історію – зате постійно в неї потрапляють. Їх не беруть у космонавти – зате показують по ТБ. У неділю – ключ на «старт»!.. на каналі ICTV прем’єра найсмішнішої програми – «Космонавти»!

Чому їх звуть «космонавтами»? Та тому, що в будь-якому місці – в гостях або на сімейному святі, займаючись спортом або просто сидячи перед телевізором – вони примудряються викинути дивацтво космічної безглуздості. І не важливо, хто вони – дорослі чи діти, чоловіки чи жінки, дикі тварини або домашні улюбленці – бути «космонавтом» це стан душі!

Тому ви не зустрінете їх на YouTube. Найкращі кадри, які вдалося зняти випадковим операторам по всьому світу, найсмішніше домашнє відео – тільки на ICTV! І зарийте сокиру війни за телевізійний пульт у вашому будинку – всього за півгодини «Космонавти» зададуть позитивний настрій всій родині.

Бережок

А можливо, вдосталь посмівушись над вчинками диваків, хтось зрозуміє, що не варто наступати на горло власній пісні – і увіллється в численний загін «космонавтів». Як розбудити космонавта в домашній кішці, вичислити його серед сусідів і самому виконати космічну місію розсмішити ближнього – разом з глядачами розбереться ведучий програми – КВКшник і гуморист зі стажем Олександр Бережок.

– Люди завжди весело спостерігають за тими, хто робить щось безглузде. Наприклад, намагаються проїхатися вчотирьох на одному велосипеді, щиро вважаючи, що це у них вийде. Але ми знаємо, чим це все закінчиться! Це веселить і дарує гарний настрій. Саме для цього потрібні космонавти, а «Космонавти» їх вам обов’язково покажуть! – запевняє ведучий. – Тим більше, таких людей дуже багато. Навіть я трохи космонавт – мені доводиться вести програму в скафандрі. Але що не зробиш заради глядача і по-справжньому гарного гумору!

«Космонавти» – програма для всіх, хто дивиться на життя з гумором! Не пропустіть перший випуск – неділя 16 лютого о 9:30 на ICTV!

05.02.2014 11:07
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля