Фобії Альони Вінницької та равлики Стаса Шурінса у програмі «Вам і не снилося!»

0 - 0

Цікаво жити не заборониш! Ведучий нового шоу на ICTV Олександр Ільїних пропонує глядачам поринути у світ справжніх сенсацій та найзахопливіших, а подекуди і містичних історій, що здатні шокувати увесь світ. «Вам і не снилося!» – назву шоу ви гарантовано вигукнете, переповідаючи все почуте і побачене своїм друзям та сусідам.

Добірка найдивніших зіркових колекцій – від старих мобільних телефонів і живих равликів до унікальних цеглин із замку графа Дракули. Потойбічне життя та секрети муміфікації монахів і сицилійських вельмож у містичних катакомбах капуцинів в Палермо. Загадка століть – смерть чи летаргічний сон малої дівчинки Розалії Ломбардо, похованої ще в минулому столітті. І найсильніші жахи зірок: як зі своєю фобією бореться Альона Вінницька та що змушує панікувати Аліну Гросу?

Все це і трохи більше – вже у прем’єрному недільному випуску нового розважально-пізнавального журналу «Вам і не снилося!».

Нестандартні ситуації, захопливі новини зі світу шоу-бізнесу, шокуючи факти та особисті стосунки – все це у центрі вашої уваги. Вмикайте ICTV у неділю о 10:20! Повірте, вам таке і не снилося!

24.01.2014 18:00
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору