Зірки в шоці, а «Вам і не снилося!»… Прем’єра на ICTV!

0 - 0

Світ, в якому ми живемо, давно розкладений по поличках, але загадок в ньому, як і раніше, більше, ніж розгадок. Дивовижне в ньому – поруч, а очевидне часто неймовірне. Ми тягнемося до зірок, а зірки бояться звичайної темряви. Відкриваючи приховані сторони життя, ICTV покаже те, що «ВАМ І НЕ СНИЛОСЯ!». 26 січня – прем’єра нової пізнавально-розважальної програми!

Інтриги, скандали… Нотки, що інтригують, в знайомих словах ведучого програми Олександра Ільїних підкажуть глядачеві, що в найближчі півгодини в ефірі нудно не буде. Новий проект – це розповідь про ті речі, які нас дивують в житті, про події, які змушують ахати і не вірити своїм очам.

«У нашому новому проекті ми хочемо показати: дивовижне – поруч, а щоб його побачити, не обов’язково їхати за тридев’ять земель, – говорить Олександр Ільїних. – Містичні історії, легенди, а також скандали тижня і хіти інтернету – ось далеко не повний перелік того, що ми приготували для глядачів недільного ефіру».

«Вам и не снилось!» з’явиться в ефірі каналу відразу після «Козирного життя». Прийнявши недільну естафету від Валерії Черненко, новий проект теж загляне в життя зірок. Але тільки не з козирною сторони. Розслідування з життя зоряного світу, невідоме про відомих – через факти, свідчення очевидців, унікальні любительські відеозаписи і фотографії – це теж «Вам і не снилося!».

Сфера особливої уваги цього проекту – від чудесних зцілень, пошуків НЛО, снігової людини і зниклих цивілізацій до таємних спільнот і куточків людської свідомості. Глядача з головою занурять в ексклюзивні історії героїв YouTube, зіркові скандали і спровоковані ними зоряні війни.

З ким провела свої зимові канікули Оля Полякова і чиї коштовності виявив під снігом Буковеля Віктор Павлик? Чим загрожує колекціонування некрологів і яку магічну силу таїть в собі цегла з замкової цитаделі графа Цепеша-Дракули? Про що ночами говорять мешканці підземного міста мертвих в Палермо і кого з живих панічно боїться Віталій Козловський?

Одним словом, ви побачите таке, що «Вам і не снилося!».

Вже цієї неділі 26 січня о 10.20 на ICTV!

 

23.01.2014 13:58
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля