«Факти року»: все, що українцям потрібно знати про 2013-й

0 - 0

 

 

За рік життя змінюється 365 разів. І кожен прожитий нами день сповнено подіями, явищами та емоціями. Але наприкінці залишаються лише факти – саме вони роблять історію! Під завісу року програма «Факти» на ICTV підведе його підсумки: разом з Оленою Фроляк ми згадаємо найважливіші події 2013-го.

Перемоги та надії, драми та потрясіння, сенсації та розчарування, усі грані цих вкрай насичених 12 місяців у календарі – ніщо не залишилося поза увагою журналістів «Фактів». Настав час згадати про найголовніше – чим він запам’ятається мільйонам українців.

Тисячі гарячих приводів, сотні знакових фактів і десятки без перебільшення доленосних подій 2013-го заслужили місце не тільки в новинах, але й у літописі країни та світу, частиною якого була, є і буде Україна.

Снігопад, що паралізував столицю на початку року, народження дітей у Примадонни, зречення папи Римського, «бій десятиліття» між Володимиром Кличком і Олександром Повєткіним і вогні Евромайдана, під знаком якого рік закінчується…

За кожним окремим фактом 2013-го – все наше життя у всьому різноманітті. І за день до настання нового року ми знову згадаємо рік, що минає, у всіх його подробицях – у грандіозному підсумковому проекті «Факти року».

Не пропустіть 30 грудня о 18:45 – «Факти року» на ICTV! Давайте разом пригадаємо 2013-й і ще раз проживемо його емоції!

23.12.2013 17:50
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля