ICTV та «Інтер» запрошують на прес-конференцію з нагоди проведення спільного екзит-полу

0 - 0

24 жовтня о 10:45 в Інформаційному агентстві «Українські новини» компанії TNS в Україні, Центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS, телеканали ICTV та «Інтер» проведуть спільну прес-конференцію, присвячену, «Всеукраїнському телевізійному екзит-полу». Це унікальне дослідження буде проведене на замовлення двох  українських телеканалів – ICTV та «Інтер».

На прес-конференції директор-президент каналу ICTV Олександр Богуцький, голова правління телеканалу «Інтер» Ярослав Порохняк, директор «Національних інформаційних систем» Лариса Горська, директор центру SOCIS Микола Чурилов, заступник генерального директора TNS в Україні Світлана Винославська розкажуть про методику проведення екзит-полу, порядок збору даних та специфіку презентації результатів.

Головною відмінністю цього екзит-полу є висока точність, можлива завдяки вибірці (20 тисяч респондентів) та у великій кількості дільниць, де буде проходити опитування (всього дослідження буде проведено на 614 виборчих дільницях).

Метою дослідження є отримання оперативної інформації про хід голосування і результати виборів до Верховної Ради України. Для проведення екзит-полу створюється консорціум з двох компаній-дослідників – TNS та SOCIS. Координацію дослідження здійснює доктор соціологічних наук Чурилов Микола Миколайович.

Про висвітлення результатів екзит-полу в ефірі телеканалів буде повідомлено під час прес-конференції.

Акредитація на прес-конференцію обов’язкова. Звертайтесь, до керівника прес-служби каналу ICTV Юлії Бондаренко: Bondarenko@ictv.ua 098-438-25-06, (044) 502-99-65, внутр. 1257.

Дата та адреса проведення прес-конференції: середа, 24 жовтня, м. Київ, вул. Еспланадна, 20, агентство «Українські новини», початок о 10:45.

За додатковою інформацією, звертайтесь до менеджера зі зв’язків з громадськістю TNS в Україні Івана Матейко: ivan.mateiko@tns-ua.com (044) 201-10-15, 095-268-04-14

23.10.2012 13:58
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля