«Морпіхи»: героїчна прем’єра на ICTV

0 - 0

«Чорні берети», «чорні дияволи», «чорна смерть» – як тільки не називають морську піхоту. Героїзм і відвага – візитні картки елітного підрозділу, який давно став легендою. 26 серпня «Морпіхи» прибудуть на ICTV.

1975 рік, Севастополь. Троє курсантів Вищого військово-морського училища закінчують навчання і готуються стати офіцерами. Але доля їх складеться по-різному: когось несправедливо відрахують, а дехто буде служити на флоті. Шляхи трьох товаришів перетнуться вже далеко від батьківщини, коли служба закине їх у тропічну Африку.

Морпехи Два

Відважним морським піхотинцям доведеться протистояти найкращим військовим спецам США, які розв’язали в африканській країні громадянську війну. Їм потрібно відвоювати затонулу ядерну ракету, знешкодити зрадника і запобігти кривавому перевороту в країні.

– У 1970-і роки в африканських країнах відбувалося багато громадянських воєн, – розповідає режисер стрічки Мурад Алієв. – Ми створили деякий збірний образ країни, в якій йде боротьба між прорадянськими та імперіалістичними силами. Ця країна багата нафтою, саме тому за вплив тут борються СРСР і США. Саме в цю державу вирушають два радянські кораблі з морською піхотою і бойовими плавцями… Безліч каскадерських трюків у джунглях, підводні зйомки, спецефекти – все це чекає глядача в нашій картині.

Дивіться всі серії «Морпіхів» у неділю, 26 серпня, в 14:15 і 19:30 на каналі ICTV 

16.08.2012 10:57
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля