Футбольна команда ICTV здобула переможні місця на турнірі Media Cup-2011

0 0 - 0 0

Команда «Надзвичайних новин» та збірна ICTV вибороли срібло та бронзу відповідно на чемпіонаті з футзалу Media Cup-2011. Вітаємо наших переможців!

Збірна ICTV з футзалу у матчі за третє місце  впевнено здолала команду журналістів телеканалу «Футболу». Ця перемога принесла бронзу на популярному спортивному турніру серед ЗМІ. У боротьбі за призове місце журналісти ICTV здобули перемоги над командою журналу «Фокус» та збірною прес-служби ФК «Динамо-Київ».

Срібло футзального турніру команда «Надзвичайних новин» виборола перемогами над збірними каналів НТН та «Магнолія-ТВ».

Media Cup – щорічний турнір з футзалу серед ЗМІ, організований за підтримки Федерації футзалу міста Києва, у якому бере участь понад 17 команд щороку. Media Cup-2011 – найбільший та найпрестижніший чемпіонат серед журналістів України.

Ми пишаємося нашими колегами, які своєю вольовою грою та жагою перемоги вкотре довели, що ICTV – канал з характером! Вітаємо переможців і бажаємо й надалі відстоювати честь каналу на спортивних змаганнях.

12.12.2011 18:20