«Морські дияволи» – занурення під грифом «цілком таємно»!

0 - 0

Щоб на екрані все виглядало достовірно, на головні ролі відбирали акторів, схожих статурою на бойових плавців. Крім того, всі вони мали бути у хорошій спортивний формі, адже знімали чимало кадрів з аквалангом, із звільненням заручників і зануренням.

— Перед початком зйомок головним героям довелося пройти спецпідготовку. Два місяці вони вчилися плавати з аквалангом. Потім під керівництвом командира підрозділу «Гюрза» Віктора Шморковського навчалися правильно рухатися, опановували основи рукопашного бою, маскування, – розповідає режисер телесеріалу Кирило Капіца.

Дарія Юргенс зіграла Багіру, такого собі бійця у спідниці. Її героїня — єдина жінка в команді. Одного разу під час зйомок із зануренням Дарина мало не потонула. Після стрибка в море її гідрокостюм почав швидко наповнюватися водою і тягти актрису на дно. На щастя, поряд опинився Іван Паршин, що зіграв роль бійця Бізона. Саме він допоміг Дарії виплисти на поверхню.

— У «Морських дияволах» здійснилася моя мрія, мені хотілося зіграти таку ось Багіру. Що стосується моєї героїні — Маргарити Кошкіної — то, на відміну від неї, я страшенна боягузка. А ще вона п’є горілку, а я – ні.

Дивіться телесеріал «Морські дияволи» з 9 червня о 21:30 на ICTV!

02.06.2011 09:11
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля