На ICTV фінал Ліги Європи!

0 0 - 0 0

Фіналісти цьогорічної Ліги Європи пройшли непростий шлях до головного матчу першості. «Порту», який показував стабільно високий рівень гри протягом усіх матчів, здолав такі команди, як московські ЦСКА і «Спартак», а також іншого фаворита Ліги іспанський «Вільярреал». Наставник португальського клубу Андре Віллаш-Боаш неодноразово наголошував, що головна мета його команди – це вихід до фіналу Ліги Європи. Таким чином, поставлених цілей клуб уже досяг, проте, безсумнівно, головна амбіція команди – перемога у цій європейській першості.

Інший португальській клуб-фіналіст цього року – «Брага» – добре знайомий українським уболівальникам. Адже саме ця команда у чвертьфіналі Ліги Європи змогла обійти київське «Динамо». Таким чином, український клуб став в один ряд з іншими «жертвами» «Браги» у цьогорічній Лізі Європи: португальці також перемагали такі відомі команди, як «Севілью», «Ліверпуль» і «Бенфіку». За свою майже сторічну історію «Брага» жодного разу не виходила навіть у чвертьфінал єврокубків, тому вихід у фінал для цього португальського клубу є неабияким досягненням. Проте команда Домінгуша Пасьєнси налаштована рішуче, що підтвердив півзахисник «Браги» Куштодіу, гол якого у ворота «Бенфіки» і вивів його клуб у фінал: «У фіналі ми битимемося за перемогу – це наша мета. Ми справжні воїни».

Фінал Ліги Європи стане незабутнім видовищем, тому ICTV запрошує всіх шанувальників футболу приєднатися до справжнього вибуху пристрастей: дивіться пряму трансляцію фінального поєдинку «Порту»–«Брага» за звання переможця Ліги Європи 18 травня о 21:40 на ICTV!

Після матчу зустрічайте у студії «3 тайму» палке обговорення від незмінних ведучих Віктора Леоненка, Фоззі та Миколи Василькова.

10.05.2011 16:44